عامل حمله تروریستی به مرزبانان میرجاوه اعلام شد

حمله تروریستی به مرزبانان میرجاوه باعث شهادت ۱۰ تن از مرزبانان کشورمان شد عاملان این حمله تروریستی گروه جیش العدل (جیش الظلم) در سیستان و بلچوستان بوده اند که بعد از بعد از حمله به خاک پاکستان فرار میکنند.

جیش العدل همان گروه تروریستی است که چند سال پیش ۵ نفر از مرزبانان کشورمان را ربودند و از یکی از آنها را به شهادت رساندند.

همچنین ببینید: فیلم دستگیری ۵ مرزبان ایرانی توسط جیش العدل

دادستان عمومي و انقلاب زاهدان با تاييد شهادت ۱۰ نفر از ماموران مرزباني منطقه ميرجاوه در اثر تيرانداري اعضاي گروهک جيش‌الظلم گفت: نيروهاي متخاصم پس از درگيري و به شهادت رساندن مرزبانان به عمق خاک پاکستان متواري شده اند.

حمله تروریستی به مرزبانان میرجاوه

حمله تروریستی به مرزبانان میرجاوه

 

حمله تروریستی به مرزبانان میرجاوه
مجله مراحم؛ به گزارش جنوب نيوز به نقل از روابط عمومي دادستاني کل کشور، حجت‌الاسلام والمسلمين موحدي‌راد در تشريح اين حادثه گفت:حدود ساعت ۲۰ امشب در منطقه مرزي ميرجاوه و بين ميل ۹۹ و ۱۰۰ يازده نفر از ماموران مرزباني متشکل از سه نفر از ماموران کادري و هشت نفر از سربازان وظيفه به هنگام تعويض پست مورد حمله و کمين تروريست‌ها قرار گرفته و بر اثر تيراندازي با تيربار گرينف، متاسفانه هشت نفر از آنان در دم به شهادت رسيده و دو نفر ديگر نيز پس از انتقال به بيمارستان به شهادت رسيده‌اند.

همچنین ببینید: عکس فرمانده گروه جیش العدل

دادستان زاهدان با اعلام اينکه حال تنها مجروح اين حادثه نيز وخيم گزارش شده است،افزود: نيروهاي مرزباني و سپاه پاسداران به همراه نيروهاي امنيتي در حال بررسي حادثه و پيگيري آن هستند.

وي با اعلام اينکه محل وقوع اين جنايت،منطقه مرزي داراي پوشش جنگلي است، گفت: متجاوزان گروهک جيش‌الظلم پس از وقوع اين جنايت در نقطه صفر مرزي با استفاده از پوشش منطقه بلافاصله به عمق خاک پاکستان متواري شده‌اند.

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان میرجاوه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: