حمله شهاب حسینی به خبرنگاران

حمله شهاب حسینی به خبرنگاران و دعوای شهاب حسینی به خبرنگاران و جنجال نشست خبری قیلم اعتراف و بازیگران نمایش اعتراف به کارگرانی شهاب حسینی و تصاویر نمایش اعتراف

حمله شهاب حسینی به خبرنگاران

حمله شهاب حسینی به خبرنگاران

نشست خبری نمایش شهاب حسینی با عنوان «اعتراف» با یک ساعت تاخیر شروع شد و وی در ارتباط با این تاخیر خود خطاب به خبرنگاران گفت: ما نیاز به نشست نداریم شما به خبر نیاز دارید.

شهاب حسینی در نشیت خبری نمایش اعتراف خطاب به خبرنگاران گفت هنرمندان به خبرنگاران نیاز ندارند بلکه خبرنگاران هستند که برای خبر به هنرمندان نیازمندند.

من هم از اصحاب رسانه دلخوری دارم

هنرمندان نیازی به خبرنگاران ندارد

کارگردان نمایش اعتراف در ابتدای جلسه با گفتن این جمله که “هنرمندان نیازی به خبرنگاران ندارد” موجب دلخوری برخی از خبرنگاران شد. شهاب حسینی گفت: من هم از اصحاب رسانه دلخوری‌های خودم را دارم به خاطر اینکه خیلی مواقع همکاران شما در نابود کردن نیروی انسانی که می‌توانست شهرت خوبی داشته باشد؛ سهم زیادی ایفا کردید.

حسینی ادامه داد: برخی همکاران من فکر می‌کنند اگر عکس‌شان روی جلد یک مجله باشد مطرح می‌شوند و همین باعث می‌شود با این مافیا خیلی کارهای کثیفی اتفاق بیفتد. بارها شده حرفی زده‌ام اما جور دیگری چاپ شده است از غلط‌های املایی فراوان که دیگر باید بگذریم چون الان جای این حرف‌ها نیست.

این بازیگر سینما و تئاتر با بیان اینکه این نشست می‌توانست دوستانه اتفاق بیفتد، گفت: قرار نیست با این کار تئاتر هیچکدام نه ثروتمند شویم نه فقیر. عشق ما را به این کار کشانده است./ایلنا

همچنین ببینید: حرف‌های تکان دهنده شهاب حسینی درباره امام حسین

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: