حمله مردم به فرزاد حسنی +تصاویر

 
 

مجله مراحم: ارائه زرشک به جای پنجاه میلیون تومان جایزه نقدی در یک برنامه تلویزیونی به همراه مقادیر زیادی تمسخر و تحقیر نسبت به یک عزیز میانسال یکی از عجایب روزگار ماست. البته در خاصیت زرشک هیچ شکی نیست اما مطمئنا پنجاه میلیون تومان خاصیت بیشتری دارد و آبروی آدم حتی از پنجاه میلیون تومان نیز ارزشمند تر است.

ماجرای توهین آقای مجری به مهمان برنامه و مسخره کردن او از همان ابتدا با واکنش‌های منفی زیادی از طرف مردم روبه‌رو شد. شاید بدتر از این برنامه و رفتار حسنی، تلاش‌های بعدی عوامل این برنامه برای توجیه این اتفاق تلخ باشد. نمایش پشت صحنه، حضور در برنامه «مردم چی میگن» و اظهارات جمشید هم کمکی به تبرئه حسنی و کم کردن خشم و انزجار مردم نکرد و حالا برای نشان دادن این نفرت خود دست به کار شده‌ و اعتراضات مجازی را شروع کرده‌اند.

مثل فرزاد حسنی نباشید و برنامه اکسیر پرتکرارترین کلیدواژه‌های این روزهای شبکه‌های اجتماعی در مقابله با موج تحقیر و تمسخر در رسانه ملی است.

 

واکنش مردم در فضای مجازی به این رفتار در نوع خود جالب است. برخی با لحن تند خواستار محکومیت و اخراج و عذرخواهی او هستند و برخی او را سوژه طنز خود قرار داده‌اند:

واکنش مردم در توئیتر فارسی؛ چند می‌گیری تحقیر بشی؟

* مهم نیست فرزاد حسنی چه کرد؛ مهم قدرت توییتره که در کمتر از یک روز فرزاد حسنی و تلویزیون رو مجبور به پاسخ گویی کرد.

* تهیه کننده اکسیر گفته اون مرد بازیگر بوده و اونم نمایش بوده. نمایش چی بوده حالا؟ نمایش تحقیر شخصیت یه نفر؟ آموزش سرکار گذاشتن و خندیدن؟

*برای اولین بار در تاریخ، پشت صحنه رو بعد از صحنه ساختن!

*برخورد زشت مجری برنامه اکسیر قابل حذف بود، چرا صداوسیما حذفش نکرد؟!!! آبروی اون مرد اندازه کل صداوسیما ارزش داره.

* مشکل فرزاد حسنی و امثالش اینه که تا حالا کسی مثل خودشون به پستشون نخورده تا بفهمند تحقیر کردن یه آدم توی جمع چه حسی داره!

* تو پیج اینستای فرزاد حسنی کار از فحش گذشته چند نفر دارن قرار میزارن برن بزننش!

* الان لقمان نشسته ویدئوی فرزاد حسنی رو تماشا می کنه نت برمی داره!

* این افکار فرزاد حسنی طور که یه نفر ضعیف تر از خودمون رو تحقیر کنیم و بخندیم ، از افکار داعشم خطرناک تره!

* فرزاد حسنی از پل صراط رد می شه عرقش رو خشک میکنه و یه لبخند میزنه که یهو زیر پاش خالی میشه میفته، فرشته ها هم یکصدا می گن زرشک!

* جواب «چرا انقدر بی تربیتی»، «فیلمنامه داشتم» نیست. حالا هی وایسا توضیح بده.

* می دونید چرا جمشید حرف نمی‌زنه؟ چون این قانون روانشناسیه. وقتی نمی تونی دروغ بگی ساکت وایسا من به جات دروغ می‌گم.

* موندم از این ویدئو تمرینیه چی برداشت کنم، اینکه همه چیز فیلمه؟شرکت‌کننده‌ها از خودن؟باید با تمرین بی احترامی کرد؟ما خنگ و نخاله‌ایم؟

* جمشید میگه اگه بهم بی‌حرمتی شده باشه به خودم مربوطه. نه آقا.بی‌حرمتی و تحقیرسازمان‌یافته به همه مربوطه. اون برنامه مزخرف، تحقیر و توهین جمعیه.

* من والا فرزاد حسنی ساکت نگاه می کنه هم حس می کنم داره بهم توهین می شه. حرف ميزنه که قشنگ جنایت علیه بشریته.

* با دیدن کلیپ تحقیر جمشید توسط فرزاد حسنی و پشت صحنه مشکوک آن یاد فیلم چند می گیری گریه کنی افتادم با این تفاوت در اینجا چند می گیری تحقیر شوی.

* اینم از رســـانه ملی که کارش یه جـــایی رسیده که به گفته خودشون برای خنداندن ملت یکیو میارن پشت صحنه باهاش تمرین می کنند که چطوری می خوایم مسخرت کنیم جلوی میلیونها ادم و تازه این صحنه رو هم فیلم بگیرند پشت صحنه…… حالا اینا هیچی من دلم از تماشاچی ها گرفته که می خندند و دست می زنند.

* می گن داعش هم گفته فیلمهایی که تا حالا از سربریدن آدما پخش شده عیبی نداره. چون همه می دونستند که نمایشی بوده. خود مقتول هم می دونسته که قراره سرش بریده بشه. فیلمبردار و قاتل هم می دونستند. حتی قبلش چند بار هم این کار رو روی افراد دیگه پشت دوربین تمرین کرده بودند. کلا یعنی با این توجیه فرزاد حسنی طور، دیگه هیچکس رو نباید به هیچ جرمی توی دنیا گرفت!

واکنش‌های اینستاگرامی علیه حسنی، بی احترامی ممنوع!

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: