حمله کانون مربیان ایران به کیروش

حمله کانون مربیان ایران به کیروش

حمله کانون مربیان ایران به کیروش در پی حمله وی به دبیر کل فدراسیون فوتبال جَو بدی را در تیم ملی ایجاد کرده است! تنش هایی که آستانه بازی های جام جهانی به هیچ عنوان کار درستی نخواهد بود.

به گزارش ایلنا، کانون مربیان فوتبال کشور در پی صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اقدام به انتشار بیانیه و تشکر و سپاسگزاری از بانیان این فرایند مستمر ،فراگیر و پیچیده با ذکر نام و الویت تاثیر گذاری آنان نمود.

در این بیانیه سهم مربیان ناشناخته بومی در اقصی نقاط کشور در پرورش استعدادهای فوتبالی گوشزد شد و استمرار و انضباط در برگزاری مسابقات بصورت پلکانی از کوچکترین مناطق کشور تا مراکز استانها در لوای مسابقات لیگ در دسته های مختلف و رده های سنی مختلف در مرتبه بعدی تاثیر گذاری اشاره شد و در نهایت از کادر فنی تیم ملی نیز تشکر و قدردانی گردید.

گویا عده ای در این الویت بندی علمی و واقعی قائل به وجود اشتراک مساعی فوق الاشاره نیستند. جناب کی روش در صعود تیم ملی به جام جهانی خود را محور و ستون خیمه پیروزی می دانند و سهم دیگر عناصر را به هیچ انگاشته و آنان را فاقد صلاحیت می دانند.البته این بار اولی نیست که این افاضات با همصدایی بعضی از رسانه ها در بوق و کرنا می شود که همزمانی آن بیشتر بعد از پیروزی های تیم ملی است . حمله کانون مربیان ایران به کیروش

گویا پس از هر پیروزی جناب کی روش سرمربی تیم ملی می بایستی یکی از زنجیره های تشکیلات تیم و فدراسیون فوتبال را نشانه رفته و حذف نماید .

پس از حذف سرپرستان تیم ملی ،مربیان ایرانی تیم ملی ،کادر پزشکی ،ایفمارک و… حالا به سراغ دبیرکل فدراسیون فوتبال جناب دکتر اسدی آمده اند و خواستار حذف او شده اند.

کانون مربیان فوتبال ایران ضمن محکوم نمودن هر نوع تداخل در شرح وظایف سازمان و تشکیلات فوتبال کشور و جلو گیری از هر نوع لجام گسیختگی و هرج و مرج در سلسله مراتب اداری و تشکیلاتی، توجه مسئولین را به رعایت قانون و تاسی به دستاوردهای شرعی و عرفی کشور می نماید. قوانین محدوده روابط و تعامل رییس و مرئوس و کارفرما و مستخدم رادر چهارچوب قراردادها ملحوظ نموده است . حمله کانون مربیان ایران به کیروش

لذا برخود وظیفه می دانیم موکدا از دبیرکل محترم فدراسیون در قبال این هجمه خام که سرمنشاء آن پنهان می باشد پشتیبانی نماییم . بدیهیست فدراسیون فوتبال نیز در این خصوص در تریبون های رسمی باید پاسخگو باشد. چرا که در قبال سکوت باید منتظر درخواست های غیر عقلایی دیگری هم باشیم .

به گزارش ایلنا، با توجه به اینکه انجمن‌های صنفی معمولاً در جهت حمایت از هم صنفان خود قدم بر می‌دارد، این اقدام کانون مربیان عجیب و دور از انتظار بود.

حمله کانون مربیان ایران به کیروش

حمله کانون مربیان ایران به کیروش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: