حمیرا ریگی اولین فرماندار زن ایران +تصاویر فرماندار قصرقند

حمیرا ریگی اولین فرماندار زن ایران و اولین فرماندار بلوچ ایران و بیوگرافی حمیرا ریگی فرماندار شهرستان قصر قند را در ادامه ببینید.

حمیرا ریگی فرماندار شهرستان قصرقند

حمیرا ریگی یکی از زنان بلوچ است که توانسته برای اولین بار در تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان فرماندار انتخاب شود او همینک فرماندار شهرستان قصرقند در استان سیستان و بلوچستان میباشد.

حمیرا ریگی اولین فرماندار زن ایران,فرماندار قصرقند

وی متولد ۱۳۵۴ و اهل سنت بوده که سالهای سال در عرصه مدیریت فعالیت کرده است وی ۲۰ سال در بخش های مختلف دولتی کار کرده که مهمترین انها ریاست اداره بهزیستی چابهار بوده است

ایشان سه فرزند دارد که علاوه بر کارهای مدیرتی در این استان باید یک مادر مهربان هم باشد که البته همینطور هم بوده و کارهای خانه را نیز به درستی انجام میدهد.

از فعالیت های مهم او میتوان به دبیر کمیسیون امور بانوان فرمانداری چابهار و مشاور مدیر کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد.

او همچنین نقش بسیار مهمی در آشتی دادن طایفه های روستایی بلوچستان داشته این طایفه ها همیشه به دلیل اختلافات قدیمی و سنتی با هم درگیر میشدند و قربانیان زیادی را بر جای میگذاشتند.

حمیرا ریگی اولین فرماندار زن ایران,فرماندار قصرقند

شهرستان قصرفند در جنوب استان سیستان و بلوچستان میباشد و از نظر آب و هوا و کشاورزی نسیب به سایر شهرهای این استان وضعیت بهتری دارد.

عکس های حمیرا ریگی اولین فرماندار زن ایران

حمیرا ریگی اولین فرماندار زن ایران,فرماندار قصرقند حمیرا ریگی اولین فرماندار زن ایران,فرماندار قصرقند حمیرا ریگی اولین فرماندار زن ایران,فرماندار قصرقند

حمیرا ریگی فرماندار شهرستان قصرقند حمیرا ریگی اولین فرماندار زن ایران,فرماندار قصرقند حمیرا ریگی اولین فرماندار زن ایران,فرماندار قصرقندفرماندار شهرستان قصرقند حمیرا ریگی فرماندار شهرستان قصرقند

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: