خاکسپاری جوان کشته شده مخالف پوتین +تصاویر

مراسم خاکسپاری «بوریس نمتسوف»، مخالف سرشناس روس که جمعه گذشته به ضرب گلوله در نزدیکی کرملین به قتل رسید، روز سه شنبه با حضور صدها نفر در مسکو آغاز شد.
 
مجله مراحم:  جسد بوریس نمتسوف از صبح روز گذشته برای آخرین دیدار دوستدارانش به مرکز ساخاروف که موزه حقوق بشر است، برده شد و مردم با ایستادن صف انتظار به جسد وی ادای احترام کردند. در پایان این مراسم، جسد نمتسوف برای خاکسپاری به گورستان مسکو منتقل شد. 
 
علاوه بر مادر بوریس نمتسوف که مطابق سنت ارتدکس ها در برابر تابوت روباز پسرش نشسته بود، شماری از شخصیت ها و افراد ناشناس نیز در اطراف جسد دیده می شدند. میخائل کاسیانوف، نخست وزیر سابق روسیه، جان تفت سفیر آمریکا در مسکو نیز از افرادی بودند که برای ادای احترام به بوریس نمتسوف به جسد او نزدیک شدند و دسته گلی بر روی تابوت او گذاشتند. 
 
بوریس نمتسوف معاون نخست وزیر بوریس یلتسین، رئیس جمهور سابق روسیه، بود که در سالهای اخیر به یکی از مخالفان سرسخت و آشتی ناپذیر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور کنونی روسیه تبدیل شده بود. وی جمعه شب به ضرب کلوله افراد ناشناس در نزدیکی کرملین به قتل رسید. عکس های گتی ایمیج از مراسم تشییع نمتسوف را در زیر می‌بینید.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: