خدای تقلبی در پاکدشت روانه تیمارستان شد

خدای تقلبی در پاکدشت به تیمارستان فرستاده شد

چندی پیش مردی در پاکدشت ادعا کرد که خداست و در شکل حضرت موسی امده تا مردم را کمک کند این مرد توسط نیروی انتظامی دستگیر شد و حالا روانه تیمارستان شده است.

این مرد با ادعای خدایی کردن کلاس هایی نیز در شهرستان پاکدشت برگزار کرده بود! این خدای تقلبی میگفت که اگر به دستورات او گوش نکنند عذاب سختی را بر روی مردم پاکدشت نازل میکند.

این مرد توسط مراجع فضایی دستگیر شد و بعد از مدتی که در زندان به سر برد روانه تیمارستان شد.

خدای تقلبی در پاکدشت

خدای تقلبی در پاکدشت,دستگیری خدای دورغین در پاکدشت

ماجرای خدای تقلبی در پاکدشت

چندی قبل دادستان پاکدشت از دستگیری فردی خبرداد که ادعای خدایی در روی زمین می‌کرد و مدعی شده است که در شمایل حضرت موسی (ع) آمده است.

طبق گزارش‌های واصله به دادستانی پاکدشت اعلام شد که این فرد با برگزاری کلاس‌های آموزشی که با اعتقاد انحرافی همراه است، در سطح این شهرستان اقدام می‌کند. این موضوع بلافاصله در دستور کار مسئولان قضایی این شهرستان قرار گرفت و نهایتا با رصدهای امنیتی و انتظامی، این فرد که مدعی شده بود در شکل و شمایل حضرت موسی (ع) آمده است، دستگیر شد.

همچنین ببینید:  دستگیری فردی در پاکدشت که ادعا میکرد خداست

تحقیقات اولیه خیلی زود از ادعاهای این فرد کذاب پرده برداشت و حاکی از آن بود که این فرد وقیحانه مدعی شده خداوند متعال است و در شکل و شمایل حضرت موسی (ع) به زمین آمده.

این فرد ادعا کرد که عذاب سختی در انتظار همه کسانی است که از امر و دستورات من سرپیچی می‌کنند و همه باید از من اطاعت کنند، چنانچه از دستوراتم اطاعت نکنند دچار عذاب سختی خواهند شد.

دادستان پاکدشت  ضمن تشریح آخرین وضعیت این پرونده اظهارکرد: طبق نظریه پزشکی قانونی این فرد دارای یک نوع اختلال روانی نادر است، به طوری که خود را در یک مرحله بالاتر از تقدس می‌داند. این فرد به دلیل وجود مشکل روانی تحویل مرکز روان درمانی امین آباد شد.

میزان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: