خم شدن السیسی در دیدار با ترامپ + تصاویر

خم شدن السیسی در دیدار با ترامپ + تصاویر

طی سفر السیسی رییس جمهور مصر به آمریکا و دیدارش با ترامپ رییس جمهور وقت آمریکا حواشی و جنجال جدیدی در رسانه ها و فضای مجازی بپا شده است. 

در این دیدار السیسی رفتار ذلیل منشانه و دست به سینه شده داشته و در نهایت خواری و خضوع و خشوع بسیار و رفتار چاپلوسانه با دونالد ترامپ دیدار کرده است . 

این السیسی از نظر فعالان شبکه های اجتماعی بسیار خوار کننده است و باعث تاسف همگان شده است که رییس جمهور یک کشور تا این حد خودش را در برابر همپای سیاسی خود خوار کند.

کاربران و فعالان شبکه های اجتماعی با انتشار عکس هایی از لحظه پیاده شدن السیسی از خودرو و روبرو شدن  با دونالد ترامپ آن را دلیلی آشکار از خضوع و خشوع السیسی و رفتار متملقانه و چاپلوسانه او دربرابر ترامپ دانستند و این رفتار السیسی را زشت و به دور از رفتار سیاسی یک فرد بلند پایه دانستند.

تعدادی از کاربران و فعالان شبکه های اجتماعی با اشاره به خم شدن السیسی دربرابر ترامپ، این رفتار وی را ادامه رفتارها و سفرهای سران کشورهای عرب به واشنگتن برای جلب رضایت رئیس جمهوری آمریکا ذکر کرده اند تا نظر ترامپ را به خود جلب کنند و یا به نوعی برای رییس جنهور جدید امریکا دم تکان بدهند . 

اکثر سران دیدار کننده کشورهای عربی  با رییس جمهور امریکا از این رفتارهای متملقانه داشتند و با خم و راست شدن و رفتارهای خاضانه سعی دارند که ترامپ را از خود راضی نگه دارند مخصوصا سران سعودی که در همه جوانب و زوایا سعی در جلب نظر و راضی نگه داشتن دونالد ترامپ از خود را دارند . 

خم شدن السیسی در دیدار با ترامپ

خم شدن السیسی در دیدار با ترامپ

خم شدن السیسی در دیدار با ترامپ

رفتار متملقانه السیسی در دیدار با ترامپ

سفر السیسی از آمریکا و ملاقات وی با دونالد ترامپ

خم شدن السیسی در دیدار با ترامپ
خم شدن السیسی در دیدار با ترامپ

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: