خوردن مدفوع در چین +تصاویر

خوردن مدفوع در چین

خوردن مدفوع در چین به مهمترین تیتر خبرهای رسانه های جهان تبدیل شده است اما این این فقط ظاهر خبر است چرا که اینها مدفوع نیستند بلکه اسنک هستند که به شکل مدفوع سرو شده اند.

سرو اسنک با طرح مدفوع

برخلاف بسیاری که دوست دارند لذیذ ترین و البته زیباترین غذاها را میل کنند عده ای اصرار به تست خوراکی های چندش اور دارند ، خوراکی هایی که حتی تماشای آنها هم حس بدی ایجاد می کند مثل خوردن حشرات و یا حیوانات زنده اما بدتر از اینها هم وجود دارد که آن را به عنوان چندش آورترین اسنک و خوراکی دنیا در این بخش خواهید دید. خوردن مدفوع

خوردن مدفوع در چین,اسنک مدفوع

خوردن مدفوع

چندش آورترین اسنک مدفوع

رنگی بد با ترکیب قهوه ای و زرد و شکلی غیرقابل تحمل شاید تنها توصیفی از اسنکی خاص باشد که گروهی با تمام لذت ان را می خورند.

خوردن مدفوخوردن مدفوع در چین,اسنک مدفوعع در چین

 

چندش اورترین اسنک دنیا خوردنی شبیه مدفوع و کرم

مغازه ای کوچک که در ان اغذیه و اسنک هایی به شکل و فرم چندش اور به فروش می رسد و برای خرید این غذاها صف طولانی از مشتریان منتظر هستند .

فروشگاه “دایان” خانه اسنک های عجیب و غریب و البته حال بهم زن است ، اسنک هایی به شکل سگی با پوست چروک و کرمی بد شکل یا حتی اسنکی شبیه مدفوع ولی یک سوال و آن هم اینکه ترکیبات و مواد اولیه این غذا چیست ؟

به گفته ی آشپز و مسئول این اغذیه اسنک های چندش آور با روغن نارگیل و شیره ی میوه آماده می شوند و به واسطه حالت پذیری مواد اولیه به راحتی به این شکل در می اورند.

 

“می – نوگان” ۳۰ ساله مدیر این فروشگاه مواد غذایی می گوید:هرگز فکر نمیکردم این اسنک ها فروش بروند جه برسد روزی که اینقدر پرشور از آن استقبال شود.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: