خورده شدن یک نوزاد توسط سگها + تصاویر

خورده شدن یک نوزاد توسط سگها و سگهای ولگرد یک نوزاد را زنده زنده خوردند ، مادر بی رحمی که نوزادش را بعد از زایمان در پارک جنگلی رها کرد و وعده غذایی سگهای ولگرد کرد.

خورده شدن یک نوزاد توسط سگها

یک مادر بی رحم با سنگدلی و قساوت نوزادش را بعد از به دنیا آوردن به حال خود رها کرد تا بمیرد .
عکس های منتشر شده از خورده شدن نوزاد تازه متولد شده که توسط سگهای گرسنه و ولگرد نیروهای پلیس را برای یافتن عامل این جنایت و مادر بیرحم نوزاد رها شده بسیج کرد.

خوردن نوزاد توسط سگ

خورده شدن یک نوزاد توسط سگها

تراژدی دردناک تولد و مرگ نوزادی در شمالی ترین منطقه هندوستان خشم برانگیز بود. پلیس هندوستان در جستجوی مادری است که ساعتی بعد از به دنیا آوردن نوزادش او را میان بوته ها رها کرد تا خوراک سگهای ولگرد شود.
“به دلیل وضعیت نامناسب جسد نوزاد بی گناه انتشار تصویر به طور واضح ممکن نبود”

عکس نوزاد رها شده برای مرگ

خورده شدن یک نوزاد توسط سگها

خورده شدن یک نوزاد توسط سگها

مردی به نام “بهادر سینگ” ساعت ۷ صبح هنگام عبور از مسیر همیشگی اش متوجه بدن نیمه خورده شده نوزادی شد که میان بوته ها رها شده است ، با دیدن این صحنه دردناک به سرعت تعدادی از اهالی روستا را برای کمک صدا زد . با تماس مردم روستا پلیس در محل حاضر شد و جسد نیمه نوزاد را برای انجام بررسی های دقیق پزشکی قانونی با خود بردند.بر اساس نتایج بررسی های پزشکی قانونی نوزاد تنها چند ساعت از تولد نوزاد می گذشته است و زمانی که او رها و خوراک سگها شده کاملا زنده و سالم بوده است.
کاربران شبکه های اجتماعی واکنش های تندی را به این حادثه نشان دادند و از نیروهای پلیس درخواست جدی داشتند تا مادر بی رحم این نوزاد هرچه سریعتر به سزای عمل زشت خود برسد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: