داعش به آلمان حمله کرد +تصاویر

داعش با کامیون شهروندان شهر برلین را زیر گرفت

به نقل از اسکای نیوز، منابع خبری آلمان اعلام کردند بر اثر برخورد یک کامیون به جمعیت مردمی که درحال خرید کریسمس در بازاری در برلین، پایتخت آلمان بودند، ۹ نفر کشته و چندین تن دیگر زخمی شدند. 

 ۵۹ کشته و زخمی در حمله با کامیون به مردم در آلمان

پلیس آلمان اعلام کرد در برخورد کامیون با مردم در بازاری در برلین ۹ نفر کشته و بیش از ۵۰ تن زخمی شدند. پلیس تحقیقات خود را درباره این حادثه آغاز کرده است. یکی از شاهدان عینی ماجرا می گوید کامیون به سمت مردمی که در بازار مشغول خرید کریسمس بودند تغییر مسیر داد و آنها را قلع و قمع کرد.

از سوی دیگر پلیس آلمان با اعلام خبر دستگیری یک مظنون در رابطه با حمله به شهروندان برلین با کامیون، از مردم این شهر خواست که حتی الامکان در خانه بمانند.

 در پی کشته و مجروح شدن ۵۹ شهروند آلمانی در برخورد یک کامیون با حاضران در یک بازار، پلیس برلین اعلام کرده که کمک راننده در این حادثه کشته شده، اما راننده اصلی دستگیر شده است.

در همین حال روزنامه واشنگتن تایمز نوشت: گروه تروریستی داعش اعلام کرده که مسئولیت حمله به بازار برلین را بر عهده می‌گیرد.

حمله داعش به مردم آلمان

عصر دوشنبه پلیس آلمان اعلام کرد، در بازار خریدهای کریسمس در پایتخت این کشور یک کامیون از مسیر خود منحرف شد و مردم را زیر گرفت. در پی این حادثه دست‌کم ۹ تن کشته و ۵۰ تن دیگر زخمی شدند.
 
 
برخورد کامیون به مردم در بازاری در آلمان/ چندین کشته و 50 زخمی تا این لحظه+تصاویر
 
برخورد کامیون به مردم در بازاری در آلمان/ چندین کشته و 50 زخمی تا این لحظه+تصاویر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: