داعش رای دهندگان آمریکایی را تهدید به مرگ کرد !

 
  داعش رای دهندگان آمریکایی را تهدید به مرگ کرد !
داعش رای دهندگان آمریکایی را تهدید به مرگ کرد !
 

داعش: رای دهندگان آمریکایی را می کشیم!

  داعش رای دهندگان آمریکایی را تهدید به مرگ کرد !

 
مجله مراحم : تارنمای روزنامه یو اس ای تودی نوشت، گروه تکفیری – تروریستی داعش فراخوان ‘کشتار’ رای دهندگان آمریکایی را صادر کرد و از مسلمانان خواست تا در این انتخابات شرکت نکنند.

این تارنمای دیروز (شنبه) در گزارشی افزود: ریتز کاتز (Ritz Katz) مدیر تارنمای گروه اطلاعاتی سایت (SITE Intelligence Group) در توییتی خبر داد که ارگان رسانه ای داعش ضمن انتشار مقاله ای تهدید کرد که تروریستهای این گروه رای دهندگان آمریکایی را می کشند و صندوق های رای را نابود خواهند کرد.

در این بیانیه هفت صفحه ای، از یک سو آرزو شده تا این انتخابات به مصیبتی بی سابقه برای آمریکا تبدیل شود و از سوی دیگر سیاست های دو حزب جمهوریخواه و دمکرات در قبال اسلام و مسلمانان یکسان دانسته شده است.

به گفته کاتز، ‘داعش با این تهدید می خواهد در روند انتخابات ریاست جمهوری ۱۸ آبان اخلال ایجاد و توجه رسانه ها را به خود جلب کند’.

به تازگی رسانه های آمریکایی به نقل از یک منبع آگاه خبر دادند که دستگاه اطلاعاتی آمریکا به «نیروهای واکنش سریع ضد تروریسم» در باره حملات احتمالی تروریستی «القاعده» در سه ایالت آمریکا در روز قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور، آماده باش داده است.

گفته شده که سه ایالت «نیویورک»، «تگزاس» و «ویرجینیا» هدف احتمالی این حملات هستند و گر چه درستی این خبر تایید نشده است، ولی مقامات آمریکا این تهدید را جدی گرفته اند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: