تصاویر جالب از داوطلبان ریاست جمهوری ایران

تصاویر جالب از داوطلبان ریاست جمهوری ایران را در این بخش از مجله مراحم اماده کرده ایم

تصاویر جالب از داوطلبان ریاست جمهوری ایران

ثبت نام از داوطلبان برای انتخابات ریاست جمهوری کشورمان از صبح امروز آغاز شد و به مدت پنج روز (تا ۲۶ فروردین) ادامه خواهد داشت. داوطلبان باید در طی این پنج روز در محل ستاد انتخابات کشور ثبت نام کنند.

به گزارش مجله مراحم، امروز اولین روز ثبت نام داوطلبان برای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری است بود که از همین امروز حواشی جالبی به همراه داشت!

از فالگیر و بازیگر نقش «آ تقی» گرفته تا داوطلب دهه هفتادی و چند کراواتی امروز برای ریاست جمهوری ثبت نام کردند. که به بررسی آنها همراه با تصاویر میپردازیم.

هجوم گسترده خبرنگاران برای پیدا کردن سوژه

همجوم خبرنگاران,حمله خبرنگاران

تصاویر جالب از داوطلبان ریاست جمهوری ایران

اولین کاندیدا

ابوالقاسم خاکی اولین داوطلب انتخابات ریاست جمهوری است که صبح زود و زودتر از همه به مرکز ثبت نام ریاست جمهوری حضور پیدا کرد
او نگهبان یک کارخانه کاشی سازی در میبد است که امروز ثبت نام کرد.

تصاویر جالب از داوطلبان ریاست جمهوری ایران

 

وعده ای برای بیکاران

– فردی با مدرک ششم ابتدایی برای ثبت نام آمد. او که گفت زکریا لطفی نام دارد، اعلام کرد: اگر رئیس جمهور شوم به هر بیکار ۱۵ میلیون می دهم.

 

جوانترین کاندیدا

– حمید پرستش دهه هفتادی ۲۶ ساله جوان ترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری که شغل خود را پیمانکاری ساختمان اعلام کرد برای ثبت نام به ستاد آمد. وی گفت:برای هم دردی با جوانان امده ام رای اولی ها همه به من رای می دهند.

حمید پرستش دهه هفتادی,تصاویر جالب از داوطلبان ریاست جمهوری ایران

 

پیش بینی مشارکت ۷۰درصدی

– وزیر کشور که برای بازدید از فرایند ثبت‌نام از داوطلبان در محل ستاد انتخابات کشور حاضر شده بود، گفت: نظرسنجی‌ها از حضور ۶۰ درصدی مردم در انتخابات حکایت دارد و من حضور بالای ۷۰ درصدی را پیش‌بینی می‌کنم.

ثبت نام اولین داوطلب زن

– اولین داوطلب زن نیز با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. وی نام شعله‌ حاج‌میرفتاح تبریزی نام دارد که دارای دکترای سیاسی از دانشگاه ایتالیا است.

اولین زن داوطلب ریاست جمهوری ایران

 

کاندیدایی که پایتختش بروجرد است

– محمد رافع بروجردی کارشناس ارشد تربیت بدنی از دیگر داوطلبان انتخاباتی بود. وی مدعی است که به هر ایرانی ۳۰۰هزار تومان یارانه خواهد داد و بروجرد را به عنوان پایتخت اداری و سیاسی ایران انتخاب می کند.

محمد رافع بروجردی

 

 

میرسلیم با لباس کارگری آمد

– میرسلیم نامزد حزب موتلفه با لباس کار برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری  وارد وزارت کشور  شد.

تصاویر جالب از داوطلبان ریاست جمهوری ایرانتصاویر جالب از داوطلبان ریاست جمهوری ایران

 

 

امنیت انتخابات؛ خط قرمز وزارت کشور

– حسین ذرالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور هم در محل ستاد انتخابات کشور حاضر شد و در جمع خبرگاران گفت که امنیت انتخابات خط قرمز کشور است. وی افزود: هر خطی و جریانی که بخواهد امنیت انتخابات را خدشه دار کند به شدت مقابل آنها می ایستیم و با آنها برخورد می کنیم.

ثبت نام برادران دو قلو

–  برادران جوان دو قلو نیز در محل ستاد انتخابات کشور برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری حاضر شدند. حسن و حسین صیدخانی متولد ۶۶ و دارای مدرک کارشناسی ارشد ایرانشناسی هستند که با شعار اشتغال مسکن و ازدواج به میدان رقابت ها آمدند. دو سال است این دو برادر با دو خواهر دو قلو ازدواج کرده اند.

ثبت نام دو قلوها برای ریاست جمهوری

 

 

ثبت نام کرواتی ها

– نکته جالت در ساعات اولیه ثبت نام آن بود که سه کاندیدای کرواتی با همراهان کرواتی برای ثبت نام به وزارت کشور آمدند که توجه عکاسان و خبرنگاران رو به خود جلب کردند.

ثبت نام کرواتی ها در انتخابات ریاست جمهوری ایران

ثبت نام کرواتی ها در انتخابات ریاست جمهوری ایرانثبت نام کرواتی ها در انتخابات ریاست جمهوری ایران

 

حضور یک فالگیر در ثبت نام ریاست جمهوری

تصاویر جالب از داوطلبان ریاست جمهوری ایران

ثبت نام ۷۲ نفر تا ساعت ۱۳

– سخنگوی وزارت کشور اعلام کرد: تا این لحظه ۷۲ نفر با مراجعه به ستاد انتخابات کشور اقدام به ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری کرده اند.

مرد کفن پوش با کتاب قرآن

این مرد کفن پوش با کتاب قران امد و خود را خادم ملت خواند وثبت نام کرد.

مرد کفن پوش با کتاب قرآن

ثبت نام دومین زن در انتخابات

– اعظم جبلی متولد سال ۶۱ دارای مدرک لیسانس حقوق کارمند پیش خوان دولت با شعار یکبار هم خانم ها به عنوان دومین زن کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

«آ تقی» هم برای از بین بردن مواد مخدر آمد

– بازیگر نقش «آتقی» امروز برای ریاست‌جمهوری ثبت نام کرد و گفت یکی از برنامه هایم از بین بردن مواد مخدر است! جواد گلپایگانی بازیگر نقش آتقی در سریال آینه عبرت است که به گفته خودش برای بهبود وضعیت زندگی مردم و البته به خواست مردم قصد ورود به رقابت ها را دارد.

آ تقی,تصاویر جالب از داوطلبان ریاست جمهوری ایران

 

تعداد ثبت نام کنندگان از مرز ۱۰۰ نفر گذشت

– سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور در ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه اعلا کرد که «طبق آخرین آمار تا الان تعداد ثبت نام کنندگان از مرز ۱۰۰ نفر گذشته است و در پایان ثبت نام نتایج نهایی اعلام می شود.»

همچنین ببینید: سوژه‌های جالب ثبت نام ریاست جمهوری

روند انتخابات

بنابراین گزارش؛ بعد از پایان مهلت ثبت نام، صلاحیت نامزدهای انتخاباتی از ۲۷ فروردین تا ۳۱ فروردین ماه در شورای نگهبان بررسی می شود و از ۶ اردیبهشت تا ۷ اردیبهشت ماه نیز  اسامی نامزدها توسط وزارت کشور منتشر خواهد شد.

تبلیغات انتخاباتی نامزدها هم از  ۸ اردیبهشت به مدت ۲۰ روز (تا ۲۷ اردیبهشت) آغاز خواهد شد و ۲۹ اردیبهشت روز رای گیری خواهد بود.

تصاویر جالب از داوطلبان ریاست جمهوری ایران

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: