دختر اسپانیایی عضو داعش مهریه خود را اعلام کرد +عکس

دختر اسپانیایی عضو داعش

دختر اسپانیایی عضو داعش مهریه خود را اعلام کرد این دختر اسپانیایی با تبلیغات داعش سه سال پیش به این گروه پیوست و همینک با یکی از فرمانده هان این گروه ازدواج کرده است البته این زنان به صورتت کوتاه مدت با داعشی های ازدواج میکنند چرا که عناصر داعش این زنان را به صورت نوبتی به عقد خود در می اورند.

دختر اسپانیایی عضو داعش

مهریه دختر اسپانیایی عضو داعش

یک زن اسپانیایی که به گروه تروریستی داعش پیوسته و با یکی از خطرناک‌ترین عناصر این گروه ازدواج کرده بود، مهریه خود را اعلام کرد.

به نقل از پایگاه اینترنتی دیلی میل؛ یک زن اسپانیایی عضو داعش اعلام کرد مهریه اش برای ازدواج با یکی از خطرناکترین تروریست‌های این گروه فقط یک «کمربند انتحاری» بوده است.

کمربند انتحاری مهریه زن داعشی

این زن که به «آ. آ. ال» (حروف اول نامش) شناخته می‌شود در مارس ۲۰۱۴ از اسپانیا به سوریه سفر کرد و در آنجا با یک تروریست مراکشی به نام «محمد همدوش» ازدواج کرد و حدود ۷ ماه پیش در مرز ترکیه و سوریه دستگیر شد. او در بازجویی‌های اولیه اذعان کرد مهریه اش برای ازدواج با این تروریست مراکشی یک کمربند انتحاری حاوی مواد منفجره بود.

زن اسپانیایی که به داعش پیوسته

مقامات ترکیه، این زن را در دسامبر سال ۲۰۱۶ به همراه یک زن اسپانیایی دیگر بازداشت کرده و به دولت اسپانیا تحویل دادند. هر دو زن با تروریست‌های مراکشی ازدواج کرده و به عضویت در گروه تروریستی داعش اعتراف کردند.

سخنگوی وزارت کشور اسپانیا امروز گفت: این دو زن پس از پیوستن به گروه تروریستی داعش تحت تعقیب بودند. آن‌ها حدود دو سال در گروه تروریستی داعش عضو بودند و در جنایات آن‌ها شرکت داشته‌اند. وحشیگری، عقاید افراطی و پیوستن داوطلبانه آن‌ها به داعش کافی است تا نام آن‌ها در لیست سیاه تهدیدکننده‌های امنیت ملی اسپانیا قرار بگیرد.

دختر اسپانیایی عضو داعش

دختر اسپانیایی عضو داعش و مهریه دختر اسپانیایی عضو داعش و زن اسپانیایی که به داعش پیوسته و عکس های زنان که به جهان نکاح داعش پیوسته اند را مشاهده میکنید

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: