دختر خوشگل داعشی که تک تیرانداز است +تصاویر

دختر خوشگل داعشی

دختر خوشگل داعشی که تک تیرانداز است به نقل از تلگراف، هویت این دختر مدرسه‌ای فراری آلمانی که تصویرش پس از دستگیری در موصل در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، «لیندا ونزل» اعلام شده است که چهره‌اش در عکس‌های اخیرش بسیار پیرتر از عکس‌هایی که پیش از پیوستن به داعش در صفحه فیس‌بوکش پست کرده است، به نظر می‌رسد.

این تصاویر نشان می‌دهند که تبدیل شدن او از یک دختر نوجوان معصوم به یک تروریست دستگیر شده رنگ پریده و نحیف تا چه حد تکان دهنده می‌تواند باشد.

دختر آلمانی که به داعش پیوست

دختر خوشگل داعشی,دختر تک تیرانداز داعش

لیندای ۱۶ ساله یک سال پیش از منزلش در «پالس نیتز در نزدیکی شهر «درسدن» آلمان فرار کرد و از فرودگاه فرنکفورت به ترکیه پرواز کرد و از آنجا به سوریه رفت.

گفته می‌شود که او پس از آشنایی با عوامل داعش و چت اینترنتی با آنان به یکی از شاخه‌های این گروهک تروریستی پیوست و پس از فرار به سوریه، به‌صورت قاچاق به عراق انتقال یافت.

او پس از تمایل به افراطی‌گری در آلمان، نامش را به مریم تغییر داد و یک سری عکس‌هایش را با روسری به صفحه فیس‌بوکش پست کرد.

مقامات امنیتی در آلمان اعلام کرده‌اند که پس از ناپدید شدنش نام او را در لیست متهمان اصلی جرایم تروریستی وارد کرده‌اند. آنها پس از دستگیری او در موصل و انتشار عکس‌هایش هویت واقعی او را تائید کرده‌اند.

دستگیری دختر آلمانی که به داعش پیوسته بود

دختر خوشگل داعشی,دختر تک تیرانداز داعش

روزنامه آلمانی «دای ولت» نیز با ارائه اسناد و ذکر منابع امنیتی، هویت وی را به عنوان یک دختر مدرسه‌ای فراری آلمانی مشخص کرده است.

لیندا در بین ۲۰ نفر از پیروان گروهک تروریستی داعش بوده که پس از آزادی شهر موصل توسط نیروهای امنیتی عراقی دستگیر شده است. شهر موصل دومین شهر بزرگ عراق است که پس از ۱۰ ماه جنگ که ۲۵۰۰۰ نفر از تروریست‌های داعش در آنجا کشته شدند.

گفته می‌شود که لیندا پیش از این‌که در آلمان به داعش بپیوندد، دچار ناراحتی و افسردگی شدید بود.

او با شرکت در چت روم‌های اینترنتی خیلی زود در دام پیروان خاورمیانه‌ای داعش افتاد و هنگامی که از آلمان گریخت، مقامات امنیتی آلمانی مشکوک بودند که قصد دارد دست به جرایم تروریستی بزند.

دختر آلمانی عضور داعش

دختر خوشگل داعشی,دختر تک تیرانداز داعش

لیندا در یک مجموعه تونل در موصل در کنار عده‌ای دیگر از عروس‌های داعش دستگیر شد

که یک سری از آنها مسلح به کمربندهای انفجاری و سلاح‌های اتوماتیک بودند.

پیشتر این دختر تک تیرانداز داعش و در ادامه دختر ایزدی در اسارت داعش معرفی شده بود.

دختر خوشگل داعشی,دختر تک تیرانداز داعش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: