دختر سندروم داون مدلینگ (تصاویر)

دختر سندروم داون مدلینگ و عکسهای دختر مدلینگی که مبتلا به سندروم دان است و عکس های مدلینگ های متفاوت را در این صفحه ببینید.

دختر سندروم داون مدلینگ

مدلینگ یکی از شغل های محبوب و پر درامد است که در سالهای اخیر به شکل چشمگیری توسعه یافته و امروه به عنوان یک شغل معتبر و پرطرفدار از آن نام میبرند. بسیاری از دختران و پسرا جوان به شدت علاقمند به این شغل هستند چرا که کاری جز پوشیدن لباس های مختلف ندارد و با انتشار عکس های افراد سبب مشهور شدن انها نیز میشود.

دختر سندروم داون مدلینگ,دختر مدلینگ

 مدلینگ شدن دختر سندورم دان

کتی ۳۳ ساله سال قبل، وقتی نخستین مدل مبتلا به سندروم داون در برند زیبایی شد، تاریخ ساز شد و حرفه او بعنوان یک مدل و سفیر افراد با ناتوانی‌هاي یادگیری همچنان رو به رشد هست.کتی همۀ وقت} عاشق پوشیدن لباس‌هاي گوناگون و بازی با رژ لب بوده هست و همه ي وقت آرزو داشته که یک مدل شود،

اما این چیزی نبوده که او باور داشته باشد به آن دست می‌یابد. حالا که این اتفاق افتاده، کتی دیگران چه معلولیت داشته باشند و چه نداشته باشند تشویق می کند خودشان را در جایگاه صنعت مد و زیبایی تصور کنند.از نظر او افراد معلول میتوانند توانایی داشته باشند و میتوانند کارهای زیادی در زندگیشان انجام دهند. او شانس این را داشته که بدرخشد.

مدل شدن دختر مبتلا به سندورم دان

دختر سندروم داون مدلینگ,دختر مدلینگ

دختر مبتلا به سندروم داون مدلینگ شد

و نشان دهد زیبایی متعلق به همۀ هست. اضافه بر مدلینگ و مدیریت کارهای هرروز خود، در رویدادهای موسسات خیریه گوناگون صحبت می کند تا افراد با مشکلات یادگیری را تشویق به پیدا کردن شغل و ایجاد روابط دوستانه کند. او مشابه بی نظیر‌اي از زیبایی درونی در کنار زیبایی بیرونی هست.

دیدنی هست بدانید که کتی سه بار عمل جراحی قلب باز و دو بار توراکوتومی داشته و در دو سال و نیم اول زندگیش با لوله تغذیه می‌شده هست. اما با وجود این شروع سخت، همه ي این ها را گذرانده و به این جا رسیده هست. والدین او همۀ وقت} تلاش کرده اند مثل فرزندان دیگرشان با او برخورد کرده و فرصت هایي که در اختیار آنان قرار می دهند

را برای کتی نیز فراهم کنند و کتی با وجود همه ي موانع و مشکلاتی که از کودکی با آن‌ها روبرو بوده اکنون توانسته یک فرد پیروز باشد.

دختر مدلینگ مبتلا به سندروم دان

دختر سندروم داون مدلینگ,دختر مدلینگ دختر سندروم داون مدلینگ,دختر مدلینگ دختر سندروم داون مدلینگ,دختر مدلینگ دختر سندروم داون مدلینگ,دختر مدلینگ

دختر سندروم داون مدلینگ (تصاویر)

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: