درامد میلیونی با فروش کباب لقمه +تصاویر

فروش میلیونی یک مطبخ در چهارراه استانبول تهران

 یکی از افرادی که در این راه موفق بوده و به گفته مشتریانش درآمد خوبی از این راه بدست می‌آورد فردی در حوالی چهارراه استانبول است که با تغییر در نوع سرو غذا کار و کاسبی خوبی به راه انداخته است.

این فرد از سال ۱۳۳۰ به فکر راه‌اندازی یک مرکز کوچک تهیه غذا افتاده است و تنها غذای این مرکز عرضه کباب لقمه بوده که به صورت ساندویچ کوچک با نان لواش، پیاز و جعفری تهیه می‌شود.

این غذا که ظاهر بسیار ساده ای دارد طرفداران زیادی را از گوشه کنار شهر به سمت خود کشانده و خیلی از افراد با طعم و ظاهر این غذا آشنایی دارند و آوازه آن را شنیده اند.

در هر پرس از این غذا ۴ تکه کباب لقمه وجود دارد که به شکل خاصی در داخل نان لواش پیچیده شده و با پیاز و جعفری در داخلش طعم خاصی به خود گرفته است.

گفتنی است هر پرس کامل کباب لقمه در این مرکز تهیه غذا با دوغ و ترشی قیمتی حدود ۹ هزار تومان دارد و امکان تغییر تعداد کباب لقمه ها در هر پرس وجود دارد.

فروش کباب لقمه با دوغ و ترشی در چهارراه استانبول تهران

کباب لقمه,فروش کباب لقمه,کباب لقمه رستورانی,کباب لقمه چهارراه استانبول

با درنظر گرفتن سفارش روزانه ۲۰۰ پرس کباب لقمه، که کمترین میزان سفارش در این رستوران کوچک است می‌توان درآمد متوسط را در روز حدود ۲ میلیون تومان در نظر گرفت که با کم کردن پول مواد اولیه و هزینه آب، برق، گاز، مالیات و اجاره مغازه روزانه ۱ میلیون درآمد خالص نصیب صاحب مغازه می‌شود.

این نکته حائز اهمیت است که افراد با فکر و خلاقیت به ویژه در مشاغل خود، هرچند جزئی باشد می‌توانند با سرمایه اندک کسب و کار مناسبی به پا کنند و با نوآوری رونق ویژه‌ای به آن دهند و با اشتغال زایی افراد زیادی را صاحب مشاغل با درآمد رضایت بخش کنند.

 

کباب لقمه,فروش کباب لقمه,کباب لقمه رستورانی,کباب لقمه چهارراه استانبول کباب لقمه,فروش کباب لقمه,کباب لقمه رستورانی,کباب لقمه چهارراه استانبول

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: