درخواست ازدواج با مواد مخدر و پلیس + تصاویر

درخواست ازدواج با مواد مخدر و خواستگاری با مواد مخدر توسط پسر جوان و عجیب ترین روش خواستگاری با ترساندن دختر مورد علاقه و درخواست ازدواج ترسناک از دختر مورد علاقه را ببینید.

خواستگاری با مواد مخدر

هر فردی با روش و شیوه منحصر به فرد خود از دختر مورد علاقه اش درخواست ازدواج کرده و به وی پیشنهاد ازدواج میدهد. 

یک پسر جوان بدترین و ترسناکترین روش را برای خواستگاری انتخاب کرد و دختر نگون بخت را تا حد مرگ ترساند. 

همان گونه که اشاره شد غافلگیر کردن دختر مورد علاقه هنگام خواستگاری و مطرح کردن درخواست ازدواج یکی از روش هایی است که بعضی از مردان جوان سعی می کنند به سبک و شیوه ای متفاوت اجرا کنند که این شیوه های متفاوت گاهی فرد مقابلشان را تا حد مرگ می ترساند .درخواست ازدواج

درخواست ازدواج

درخواست ازدواج به کمک پلیس مواد مخدر!

“اوکسانا” به همراه مادرش بعد از مدتی سفر از لهستان به کشور خود یعنی اکراین بازگشته بودند که ناگهان توسط نیروهای پلیس و ماموران گمرک متوقف شدند.

 

آنها با سگ مواد یاب و چندین نیروی ویژه وسایل این مادر و دختر را چک و گفتند که چندین بسته مواد مخدر از میان بار آنها کشف کردند ، مادر و دختر جوان در بی اطلاعی کامل فقط نگاه می کردند و نمی توانستند هیچ بگویند چرا که به گفته ی خودشان تا آن لحظه حتی مواد مخدر را لمس هم نکرده بودند چه برسد به قاچاق.

ماموران گمرک مادر و دختر را برای زندانی کردن به نزدیک ترین اداره پلیس رساندند ، “اوکسانا” و مادرش که بسیار نگران و وحشت زده به نظر می رسیدند مدام به نیروهای پلیس میگفتند که آنها از این ماجرا بی اطلاع هستند اما ماموران برای تشدید وحشت مدام می گفتند که این حرفها چیزی را ثابت نمی کند و آنها به زودی به زندان منتقل خواهند شد.

سورپرایز ترسناک با درخواست ازدواج

مادر و دختر جوان به جایی مثل گاراژ منتقل شده و دقایقی در انجا ماندند تا به گفته ی ماموران نیروهای مسئول پلیس برای بردن آنها برسند ، دقیقه ای طول نکشید که یکباره کرکره ای که در یک طرف گاراژ نصب شده بود بالا رفت و “یوری پتروک” پسر علاقه مند به دختر جوان به همراه ۲ نفر دیگر وارد شدند ، پسرجوان دسته گلی با ۱۰۱ گل رز قرمز و یک حلقه ازدواج به سمت دختر مورد علاقه اش رفت ، اینجا سردرگمی دختر جوان چندبرابر شد و نمی دانست در این لحظه بایستی خوشحال باشد یا نگران.

ترسناک ترین مدل خواستگاری با مواد مخدر

درخواست ازدواج با مواد مخدر و پلیس

 

تصاویر لحظه غافلگیر شدن دختر جوان با درخواست ازدواج پسر مورد علاقه اش در شرایطی خاص

او که همچنان به آنها خیره شده بود بالاخره متوجه شد که تمام این ماجراها نقشه پسر جوان برای مطرح کردن درخواست ازدواجش از او بوده است و فهمید که نیروهای بازرسی هیچ مواد مخدری از بین وسایل او و مادرش کشف نکرده بودند و تمام اینها ساختگی بود.

دختر جوان بعد از پایان این ماجراها گفت :خیلی وحشت کرده بودم بهتر است بگویم در حد مرگ ترسیدم اما آخر ماجرا خوشحال شدم چرا که این هم یک نوع غافلگیری متفاوت بود.

درخواست ازدواج با مواد مخدر و پلیس

درخواست ازدواج با مواد مخدر و پلیس

درخواست ازدواج با مواد مخدر و پلیس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: