درخواست وام مرد ثروتمند (داستانک)

درخواست وام مرد ثروتمند از بانک داستان جالبی است که در این بخش از مجله مراحم برای شما آماده کرده ایم.

روزی یک مرد شیک پوش وارد یک بانک در شهر نیویورک شد و یک شماره نوبت از دستگاه گرفت . وقتی شماره اش از بلندگو اعلام شد بلند شد و پیش کارشناس بانک رفت و گفت که برای مدت دو هفته قصد سفر تجاری به اروپا را داره و به همین دلیل نیاز به یک وام فوری به مبلغ ۵۰۰۰ دلار دارد.

کارشناس نگاهی به تیپ و لباس موجه مرد کرد و گفت که برای اعطای وام نیاز به قدری وثیقه و گارانتی دارد و مرد هم سریع دستش را کرد توی جیبش و کلید ماشین فراری جدیدش را که دقیقا جلوی در بانک پارک کرده بود را به کارشناس داد و رئیس بانک هم پس از تطابق مشخصات مالک خودرو بالاخره با وام آقا موافقت کرد آن هم فقط برای دو هفته کارمند بانک هم سریع کلید ماشین گران قیمت را گرفت و ماشین را به پارکینگ بانک در طبقه پائین انتقال داد.

خلاصه مرد بعد از دو هفته همان طور که قرار بود برگشت و مبلغ ۵۰۰۰ دلار به علاوه ۱۵.۸۶ دلار کارمزد وام را پرداخت کرد .

کارشناس رو به مرد کرد و از قول رئیس بانک گفت : “از این که بانک ما رو انتخاب کردید متشکریم” و گفت ما چک کردیم و معلوم شد که شما یک مرد ثروتمند و مولتی میلیونر هستید ولی فقط من یک سوال برام باقی مانده که با این همه ثروت چرا به خودتون زحمت دادین که ۵۰۰۰ دلار از ما وام بگیرید؟

مرد قروتمند یک نگاهی به کارشناس بیچاره کرد و گفت : “تو فقط به من بگو کجای نیویورک می توانم ماشین ۲۵۰.۰۰۰ دلاری را برای ۲ هفته با اطمینان خاطر و با فقط ۱۵.۸۶ دلار پارک کنم و به مسافرت بروم؟

 

درخواست وام مرد ثروتمند از بانک

حکایت درخواست وام مرد ثروتمند

درخواست وام مرد ثروتمند از بانک

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: