دعای خانواده داوطلبان کنکور (تصاویر)

دعای خانواده داوطلبان کنکور

دعای خانواده داوطلبان کنکور را مشاهده میکنید روز گذشته داوطلبان کنکور در آزمون سراسری شرکت کردند و خانواده های انها در پشت درب آزمون شروع به خواندن دعا برای فرزندان خود کردند.

در این روزهای داغ تابستان حال و هوای کنکور نیز به این داغی افزوده است و داوطلبان باید سرنوشت خود را در این آزمون تعیین کنند در زیر تصاویری از خانواده های داوطلبان کنکور را مشاهده میکنید که برای موفقیت فرزندان خود دست به دعا زده اند.

تصاویر دعای خانواده داوطلبان کنکور

دعای خانواده داوطلبان کنکور دعای خانواده داوطلبان کنکور دعای خانواده داوطلبان کنکور دعای خانواده داوطلبان کنکور دعای خانواده داوطلبان کنکور,دعا برای کنکور دعای خانواده داوطلبان کنکور,دعا برای کنکور دعای خانواده داوطلبان کنکور,دعا برای کنکور دعای خانواده داوطلبان کنکور,دعا برای کنکور دعای خانواده داوطلبان کنکور,دعا برای کنکور دعای خانواده داوطلبان کنکور,دعا برای کنکور دعای خانواده داوطلبان کنکور,دعا برای کنکور

آزمون سراسری ۹۶ صبح پنجشنبه ۱۵ تیر در سراسر کشور برگزار شد. در آزمون سراسری سال ۹۶ تعداد ۹۳۰ هزار و ۲۰۸ داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۵۴۸ هزار و ۴۳۴ نفر زن و ۳۸۱ هزار و ۷۷۴ نفر مرد هستند. نتایج آزمون کنکور می تواند نقش موثری بر سرنوشت دانش آموزان داشته باشد. از این رو علاوه بر نگرانی‌هایی که دانش آموزان درگیر آن می شوند، خانواده‌های آنان نیز همپای آن‌ها درگیر مسائل و مشکلات کنکور هستند. روز کنکور بسیاری از خانواده‌ها در محل حوزها حاضر می‌شوند تا قوت قلب فرزندان خود باشند.

دعای خانواده داوطلبان کنکور

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: