ماجرای دعوای احسان علیخانی با عوامل ماه عسل

دعوای احسان علیخانی با عوامل ماه عسل که این روزها خبرساز شده است. احسان علیخانی درباره تذکرهایش به عوامل پشت صحنه برنامه ماه عسل واکنش نشان داد.

دعوای احسان علیخانی

حساسیت برنامه «ماه عسل» به قدری بالاست که گاهی مجبور به تذکر می شوم و این اصلا معنی دعوا نمی دهد.
احسان علیخانی : حساسیت برنامه «ماه عسل» به قدری بالاست که گاهی مجبور به تذکر می شوم و این اصلا معنی دعوا نمی دهد.

دعوای احسان علیخانی

ماجرای تذکرهای احسان علیخانی به همکارانش در ماه عسل

مجری برنامه «ماه عسل»؛ در مورد آرامش حاکم در برنامه گفت: برنامه ماه عسل دوازده سال است که روی آنتن شبکه سه می رود که من ده سال اجراکننده آن بودم. هر چقدر که از این برنامه می گذرد، «ماه عسل» پخته تر می شود و فکر می کنم برنامه امسال از یک آرامش بیشتری برخوردار است که آن هم به دلیل تجربه و پیراهن هایی است که در جهت تولید آن پاره کردیم.
وی افزود: من و همه همکارانم در این مسیر به بلوغ و عقلانیت بیشتری رسیدیم که آن هم به دلیل تلاش و زحماتی است که برای تولید و جمع آوری سوژه های خوب و قابل تامل کشیدیم. ماحصل آن همین تجربه امروزمان است.

ماجرای دعوای احسان علیخانی با عوامل ماه عسل

وی در ادامه در خصوص شنونده بودنش در این برنامه اظهار داشت: من در پرداخت، روایت و اجرا تلاش می کنم بیشتر شنونده باشم تا قصه به درستی روایت و مخاطب به خوبی با آن ارتباط برقرار شود. امسال سعی کردم تا فرصت بیشتری به مهمانانم بدهم تا آنها خود روایتگر داستان هایشان باشند.

تذکرهای احسان علیخانی در ماه عسل

علیخانی در ادامه در پاسخ به این سوال که «چرا همکارانتان را در برنامه دعوا می کنید؟» تصریح کرد: امسال فضای بیشتر و شرایط متفاوت تری به نسبت ادوار گذشته داریم و علاوه بر وسعت لوکیشن تعداد همکارانمان هم بیش از ۶۰ نفر هستند و زمانی که موضوع برنامه حساسیت بالایی داشته باشد، این فضا به پشت صحنه هم منتقل می شود. من باید در این لحظه مراقب تمرکز مهمان برنامه باشم که مختل نشود و زمانی هم که صدایی از پشت صحنه این آرامش را برهم بزند، من مجبور می شوم که به دوستان خوبم تذکر بدهم.

وی در ادامه گفت: مثلا در برنامه ای که قرار بود در برنامه آشتی دو قوم صورت بگیرد – که برای آن به شدت تلاش کرده و از دوستان بسیاری کمک گرفتیم- به قدری حساسیت برنامه و سوژه بالا بود که من در حین برنامه مجبور شدم، به دوستانم تذکر دهم تا آرامش برنامه بهم نخورد.

ماجرای دعوای احسان علیخانی با عوامل ماه عسل

علیخانی در ادامه در مورد دوری ده ساله اش از سفره افطاری خانه تصریح کرد: ده سال است که پای سفره افطاری در باکس ماه مبارک رمضان بودم و این خیلی افتخار بزرگی است که در این لحظات ناب افطار در کنارمردم روزه دار برنامه ای را اجرا کنم. این بسیار ارزشمند و از بی نظیرترین سعادت هایی است که احتمالا از دعای خیر پدر و مادرم دارم.

مجری ماه عسل در خصوص این سوال که تا چه زمانی مجری این برنامه خواهد بود، بیان کرد: عهد جدی دارم که اگر لحظه ای برای «ماه عسل» چیزی در چنته نداشته باشم، هرگز آن را نسازم و نظاره گر تلاش دیگر دوستانم باشم. هرگز فرصت و لحظات مردم را به بطالت نخواهم گذراند.

ماجرای دعوای احسان علیخانی با عوامل ماه عسل

در پایان علیخانی به دکوربرنامه نیز اشاره و تصریح کرد: دکور برنامه امسال یکی از سخت ترین کارهایی بود که با آن روبرو بودیم و این دشواری به دلیل تعدد دکورها بود که من به عنوان تهیه کننده از تک تک دوستان و همکارانم به خاطر زحماتشان تشکر می کنم. دکور برنامه هم برگرفته از تندیس «ماه عسل» است که ما در تندیسمان این جمله «ماه عسل اینه قصه های مردم» را هک کردیم که این جمله برایم بسیار دوست داشتنی است و پیمان قانع از همین جمله ایده گرفت. این نمایی که از ارتفاع چند هزار پایی از یک شهر را به تصویر کشیده شد، دکور ماه عسل شد و آینه ای هم که پشت سر من و مهمانم است بازتاب و انعکاس این شعر در خودش را به تصویر کشیده و در نهایت تونلی که من با مهمانم عبور می کنیم تا راحت تر با هم گفتگو کنیم و به درون قصه برویم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاشم این است که برنامه ای جامع را روی آنتن ببرم اما با تمام این ها قبول دارم که نقص هایی دارد. تلاش من و همکارانم رفع این نقص ها و ارائه ناب ترین سوژه ها از این برنامه است.

ماجرای دعوای احسان علیخانی با عوامل ماه عسل

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: