دعوای حمید گودرزی بر سر نوید محمدزاده بالا گرفت

دعوای حمید گودرزی بر سر نوید محمدزاده بالا گرفته است اینبار یغما گلرویی به حمید گودرزی حمله کرده و او را تاریخ مصرف گذشته دانسته است.

حمید گودرزی بعد از نزدیک به دو هفته جواب انتقادات یغما گلرویی را داد.

ماجرا زمانی آغاز شد که حمید گودرزی در برنامه دورهمی اظهار نظر بی ادبانه ای درباره تعدای هنرپیشه ها و نوع بازی آنها مطرح کرد. حرفهای او کاملا درباره بازی نوید محمدزاده در فیلم ابد و یک روز مربوط میشد و هر چند گودرزی در صفحه اینستاگرامش ادعا کرد که منظورش محمدزاده نبوده ولی کاملا معلوم بود که روی سخنش با کسی نیست جز نوید محمدزاده بازیگر محبوب در فیلم ابد و یک روز.

همچنین ببینید: توهین حمید گودرزی به سوپر استار های سینمای ایران

بعد از این موضوع یغما گلرویی ترانه سرای معروف کشورمان حسابی از خجالت حمید گودرزی درامد.

دعوای حمید گودرزی بر سر نوید محمدزاده

گلرویی نوشت:” بعضی ها تارهای سفید موشان بیشتر و بیشتر می شود اما خودشان نمی شوند. یعنی به در و دیوار می زنند تا بشوند و نمی شوند. فیلمهاشان اغلب اکران نشده و در سوپر مارکتها فروخته می شود. به فیلمهاشان ریشخندانه «فیلم سوپری» می گویند. پس پا پیچ بازیگران فیلمهای جدی می شوند برای دیده شدن.

بعضی ها عقده ی هالیوود دارند و بازیگران فرنگی و تازه لباس آن بازیگران،نه بازیشان. مو چرب می کنند و کت و شلواری مثل آنان می پوشند اما باز هم راهشان به تبلیغ مبل در بیلبوردهای یافت آباد ختم می شود. پس پاپیچ بازیگرانی که بی کت و شلوار هم چشم نوازند می شوند برای دیده شدن.

دعوای حمید گودرزی بر سر نوید محمدزاده

دعوای حمید گودرزی بر سر نوید محمدزاده
دعوای حمید گودرزی بر سر نوید محمدزاده

دعوای حمید گودرزی بر سر نوید محمدزاده

حالا حمید گودرزی تصمیم گرفته به صحبتهای گلرویی پاسخ بدهد. او در صفحه اینستاگرامش نوشته:

از رسوايي هاي زندگي شخصي در عرصه مجازي، اتهام سرقت ترجمه هاي ديگران، ترانه سرايي براي مطرب هاي مرتد آن سوي آب و خواننده گان لوس آنجلسي، تا كل كل با روزنامه كيهان و همزمان حقوق گرفتن از سازمان اوج (وابسته به سپاه پاسداران) و ترانه ارزشي گفتن، مظهر شو آف و خودنمايي ايران ملغمه اي است غريب از تناقض هايي كه او را مضحكه خاص و عام كرده، اما دست بردار نيست، در جستجوي هويت از دست رفته و آبرو و اعتبار هرگز نداشته آتش بيار معركه هايي مي شود كه نه دخلي به او دارد و نه فهمش را دارد.
در عرصه بزرگ ترها بال بال مي زند به اميد جلب توجهي، غافل از اينكه تنها عِرض خود مي برد و زحمت ما مي دارد.

همچنین ببینید: متلک سام درخشانی به حمید گودرزی +عکس

دعوای حمید گودرزی بر سر نوید محمدزاده

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: