دعوای سعید عزت اللهی با سردار آزمون بر سر بهاره افشاری

دعوای سعید عزت اللهی با سردار آزمون

دعوای سعید عزت اللهی با سردار آزمون بر سر بهاره افشاری را در این صقحه ببینید پست توهین آمیز سعید عزت اللهی برای سردار آزمون به خاطر رابطه اش با بهاره افشاری را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

گویا بازیکنان تیم ملی فوتبال به حاشیه کشیده شده اند و این اتفاق در آستانه بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای فوتبال ایران فاجعه محسوب میشود!

فعالیت های اینستاگرامی بازیکنان فوتبال کشورمان باعث دعوا و کدورت بین آنها شده است و این اتفاق باعث میشود که جَو صمیمانه ای که در تیم ملی حاکم است را به هم بزند!

سردار آزمون در ارتباط تصویری خود با بهاره افشاری بازیگر سینما مینویسد: «داداشیت فدات بشه» و بعد از دقایقی سعید عزت اللهی ملی پوش دیگر فوتبال ایران به سردار حمله میکند!

سعید عزت اللهی در پستی کنایه آمیز برای سردار آمون مینویسد:

«درد جامعه ما دختر بازیگر ۱۹ ساله ای که کات میکنه نیست درد جامعه ما آدمهایی هستن که فاز روشنفکری برداشتن و به پا نداده های خود داداشی فدات شه میکنن! هر کس عیب های خودشونو اول ببینه بعد دنبال پز گل زده به بایرن مونیخ باشه»

دعوای سعید عزت اللهی با سردار آزمون

 

پ.ن: خدايا واسه ماهايى كه على دايى ها، كريم باقرى ها، مهدى مهدوى كيا ها و… رو ديديم خيلى سخته ديدن اين مهد کودکی ها توی تیم ملی?

همچنین ببینید: رابطه سعید عزت اللهی و ترلان پروانه واقعیت یا شایعه؟+ عکس

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: