دعوای نامزد رونالدو با دوست دختر جدیدش + تصاویر

دعوای نامزد رونالدو با دوست دختر جدیدش

دعوای نامزد رونالدو با دوست دختر جدیدش جنجال به پا کرده است نامزد کریس رونالدو مشکلات عدیده‌ای با دخترِ ژرژ مندس مدیربرنامه‌هاس این فوق‌ستاره فوتبال دنیا دارد.

رسانه‌های پرتغالی اخیراً در گزارشی نوشته‌اند كه جورجینا رودریگس نامزد اسپانیایی كریس رونالدو و ماریسا مندس، دختر ژرژ مندس، مدیربرنامه‌های كریس كه رابطه دوستانه و صمیمانه‌ای با ستاره پرتغالی دارد، به شدت به اختلاف خورده‌اند و یك جنگ تمام‌عیار میان این دو رخ داده است.

دعوای نامزد رونالدو با دوست دختر

در یك سوی ماجرا، جورجینا رودریگس، نامزد ۲۲ ساله كریستیانو رونالدو از سال ۲۰۱۶ تا به امروز است. جورجینا اولین نامزد رسمی كریس بعد از جدایی‌‌اش از ایرینا شایك، نامزد روس و سرشناس كریس است كه در اواخر سال ۲۰۱۴ رخ داد. در دیگر سوی ماجرا، ماریسا مندس ۲۵ ساله، دختر ژرژ مندس، مدیربرنامه‌های كریس رونالدو است. ماریسا در رشته ماركتینگ تحصیل كرده و مدیریت صفحات رسمی كریس در شبكه‌های اجتماعی را عهده‌دار است.

ماجرای دعوای دوست دختر قبلی و با دوست دختر جدید رونالدو

قبل از آشنایی كریس و جورجینا، شایعه شده بود كه ستاره پرتغالی قصد دارد با ماریسا نامزد كند. ماریسا ارتباط كاری صمیمانه و دوستانه‌ای با كریس دارد. به لطف تلاش‌های ماریساست كه كریس در شبكه اجتماعی اینستاگرام بیشترین طرفدار را در بین تمام ورزشكاران دارد و در توئیتر و فیسبوك هم طرفداران بی‌شماری دارد.

طبق گزارش رسانه‌های پرتغالی، دلیل اصلی اختلاف میان ماریسا و جورجینا، حسادت است! جورجینا در شبكه‌های اجتماعی ماریسا را دنبال نمی‌كند ولی تمام اعضای خانواده كریستیانو رونالدو و همچنین دوستان نزدیك كریس را فالو می‌كند.

موو نوتیسیاس هم در گزارشی یادآوری كرده از زمانی كه خبر رسمی نامزدی كریس و جورجینا منتشر شده، تعداد فالوورهای جورجینای اسپانیایی یك میلیون نفر بیشتر شده و او تنها ۱۰۶ نفر را فالو می‌كند كه نام ماریسا در جمع این افراد دیده نمی‌شود.

از سوی دیگر ماریسا ۱۵۲ هزار فالوور دارد و ۱۶۰ نفر را فالو می‌كند كه نام جورجینا هم در این لیست قرار ندارد.

ماریسا تنها دو عكس از كریستیانو و جورجینا در كنار هم را در اینستاگرام كریس رونالدو منتشر كرده (‌كه در یكی از این عكس‌ها كریستیانیو، پسر كوچولوی كریس) نیز همراه آنهاست.

یك عكس مربوط به جشن قهرمانی رئال در فینال لیگ قهرمانان اروپا در كاردیف است و دیگری مربوط به عكسی از كریس و جورجینا كه روی یك كاناپه نشسته‌اند. البته ماریسا به خاطر احترامی كه برای حریم خصوصی كریس قائل است به ندرت به صورت مستقیم با او تماس می‌گیرد‌‌؛ ولی در جزئیات ریز زندگی شخصی كریس قرار دارد و به خاطر ارتباطات كاری، رابطه دوستانه‌ای هم با كریس دارد.

رسانه‌های پرتغالی در گزارش‌های‌شان تأكید دارند كه جورجینا احتمالاً به این ارتباط صمیمانه حسادت زیادی می‌كند و از همین‌رو میان كریس و ماریسا فاصله ایجاد كرده است.

دعوای نامزد رونالدو با دوست دختر

دعوای نامزد رونالدو با دوست دختر جدیدش و ماجرای دعوای دوست دختر قبلی و با دوست دختر جدید رونالدو,دعوای دوست دختر جدید رونالدو با نامزد قبلی لو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: