یادداشتی برای دلواپسان جنگ طلب عزیز

http://nmedia.afs-cdn.ir/v1/image/E95_FurztBYKdBjgJglcnL1J8OU-w4f4B1ZscOil0JKl5FFElG_bBw/s/w535/

 

جنگ با آمریکا، معادل جنگ با عراق نیست، جنگ تن به تن نیست، جنگ توپخانه و کلاش و آرپیجی نیست،
جنگ با آمریکا، یعنی جنگ تکنولوژی و اتمی و بیولوژی و شیمیایی و… در مقیاس جهانی و ناتو

در کمتر چند ساعت ناتو تمام زیرساخت های اقتصادی، نظامی، ارتباطی و خدماتی و فرودگاهها و اسکله های تجاری و پل ها و سدها و نیروگاهها و پتروشیمی و خطوط انتقال انرژی و .. را نابود می کنند.

آنوقت مدعیان دلواپسی می مانند و کاسه چه کنم در دست

صدام بعد از فتح کویت هم توهمی پیدا کرد.

فکر می کرد با بیش از ۸۵۰ فروند هواپیمای جنگی و هزاران موشک اسکاد روسی و دو میلیون سرباز نظامی هشت سال جنگ دیده و چاه های نفت و ثروت کویت سلطان نظامی خاور میانه است.

تهدید کرد درصورت حمله ناتو اسرائیل و چاه های نفت را هدف قرار میدهد و البته در حد کم هم چنین کرد.

اما وقتی دستور حمله فرماندهی ناتو صادر شد تمامی سکوهای موشکی صدام مورد هدف قرار گرفتند و هیچ هواپیمای جنگی عراق یا از فرودگاه برنخواست یا اگر پرواز کرد سرنگون شد یا از خاک عراق فرار کرد و در ایران با التماس تسلیم شد.

هنوز از بسیاری از زوایای جنگ عراق و ناتو پرده برداری نشده تا بدانید چگونه بغداد در کمتر از ۲۴ ساعت از محاصره سقوط کرد.

هنوز ما نمی دانیم از چه نوع سلاح الکترومغناطیسی در عراق استفاده شد که ارتباط تمام واحدهای نظامی عراق کاملا قطع شد و فرماندهی دفاع عراق سقوط کرد.

یک فرمانده قدیمی جنگ یک تئوری مبنی بر بستن تنگه هرمز با هدف قرار دادن یک نفتکش را ۲۰ سال پیش ارائه داده و فکر می کند آمریکا و متحدانش بیکار نشسته‌اند تا ایشان در کمال آرامش چنین کند اما باید بدانیم غربیها و بخصوص آمریکا ئیها ذخائر نفتی بزرگی برای چنین بحران احتمالی آماده کرده‌اند و برای جلوگیری چنین اتفاقی مطمئنا اجازه رسیدن نفتکش به تنگه هرمز را نخواهند داد. مگر فراموش کرده اید که ناوچه ایران در درگیری با ناو آمریکا در خلیج فارس چند دقیقه توان مقاومت داشت

عزیزان دلواپس ما هم جنگ دیده‌ایم و ترسو هم نیستیم اما وقتی دشمن راه حمله شما به جلو را باز می گذارد مطمئنا درحال دور زدن شما از پشت و حمله گاز انبری است.

دلواپسان ساده اندیش عزیز

آمریکا و متحدانش خیلی دوست دارند پای ایران را به معرکه جنگ باز کنند تا سیاست ایجاد سرزمین سوخته را پس از افغانستان و عراق و لبنان و سوریه و یمن در ایران به نمایش بگذراند.

دلواپسی که هر روز بر طبل جنگ با آمریکا می کوبی!!! خدائیش اگر جنگ شروع شود کجا باید پیدایت کرد؟

آخر مگر دلواپسی که گرین کارت آمریکایی را حالا در جیبش دارد موقع جنگ ایران می ماند تا از آب و خاک و ناموس این کشور دفاع کند!!!

فکر نکنید با گفتن چنین حرفهایی میخواستم بگویم باید تسلیم شد. هرگز چنین قصدی ندارم ولی باید بدانیم مرز بین شهامت و حماقت فقط لحظه ای درست اندیشیدن و تصمیم صحیح گرفتن است. با دشمن قلدر و مکار و ثروتمند و همه فن حریف چون آمریکا تا حد ممکن نباید به فکر جنگ نظامی بود. هرچند دولت گذشته با اشتباهات فاحش استراتژیکی کشور را به لبه پرتگاه جنگ با سازمان ملل برد اما به لطف خدا و همت مردانی چون ظریف این حلقه محاصره شکسته شد.

بیائید فارغ از دلبستگی به یک شخص یا گروه سیاسی، به فکر مردم و کشور و آرمانها و نسل آینده باشیم
البته باید مجلس و شورای نگهبان و رهبری این بر جام را بررسی و تایید کنند تا ذره ای به منافع ملی خدشه وارد نشود و ما نیز پشتبیان تصمیمات مسئولین و نمایندگان و شورای نگهبان و رهبری و دولت هستیم.

 

یادداشتی برای دلواپسان جنگ طلب عزیز

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: