دود وحشتناک در ورزشگاه لیگ هلند (تصاویر)

دود وحشتناک در ورزشگاه پی‌سی‌وی آیندهوون در دیدار با تیم آژاکس در لیگ هلند صحنه ای وحشتناک را به وجود اورد و هواداران پی‌سی‌وی آیندهوون در اعتراض به بازی ضعیف این تیم از بمب های دودزا استفاده کردند که باعث ایجاد خفگی در ورزشگاه شد.

دود وحشتناک در ورزشگاه

هواداران پی‌سی‌وی آیندهوون هلند در جریان دیدار خانگی شب گذشته (یکشنبه) تیم‌شان برابر آژاکس به شکلی عجیب و با استفاده ازبمب‌های دودزای فوق قوی که دود سیاه غلیظی را از خود تولید می‌کرد، اعتراض خود را نشان دادند.

این اعتراض که انگیره آن مشخص نشده، باعث متوقف شدن بازی برای پنج دقیقه در نیمه دوم شد. بر اساس گزارش نشریه «دیلی‌میل» پنج هوادار دچار مشکل تنفسی و راهی بیمارستان شدند. بر اساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های هلندی حدود ۱۵ نفر در این حادثه دچار مشکلات تنفسی و بینایی شدند که در همان ورزشگاه فیلیپ، سرپایی مورد درمان‌های اولیه قرار گرفتند.

پلیس هلند در این ارتباط یک مرد ۳۵ ساله را بازداشت کرد و باشگاه پی‌سی‌وی‌ آیندهوون هم اعلام کرده همکاری لازم در این زمینه را با پلیس خواهد داشت.

آیندهوون این بازی را با نتیجه یک بر صفر برد و جایگاه سومی خود را استحکام بخشید. در جدول رده‌بندی مسابقات اردویژه هلند، تیم‌های فاینورد و آژاکس به ترتیب با ۷۹ و ۷۵ امتیاز در رده‌های اول و دوم ایستاده‌اند.

دود وحشتناک در ورزشگاه لیگ هلند

دود وحشتناک در ورزشگاه پی‌سی‌وی آیندهوون

دود وحشتناک در ورزشگاه لیگ هلند

دود وحشتناک در ورزشگاه پی‌سی‌وی آیندهوون

دود وحشتناک در ورزشگاه لیگ هلند

 اعتراض با بمب دودزا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: