دوست دختر جدید جاستین بیبر ۲۰۱۷ + تصاویر

دوست دختر جدید جاستین بیبر و صوفیا ریچی دوست دختر ۷ ساله جاستین بیبر و عکس های جاستین بیبر و نامزدش ، عکس جدید جاستین بیبر و دوست دختر ۱۷ ساله اش

دوست ختر جدید جاستین بیبر

جاستین بیبر خواننده غوغایی و پرحاشیه که در تعدد ارتباط با دختران بسیار شناخته شده هست، این بار سراغ دختر ۱۷ ساله رفته هست. خواننده پر حاشیه ۲۳ ساله –جاستین بیبر- تهدید کرد که در صورت ادامه فحاشی فالوورها به عشق تازه اش ،اینستاگرامش را شخصی میکند.

او که مدتی هست با “صوفیا ریچی”-مدل ۱۷ ساله و دختر “لایونل ریچی”«خواننده» دیده میشود به نظر می‌رسد گزینه آخرش به مذاق طرفداران خوش نیامده و کار به توهین و تهدید کشیده هست.بیبر در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای ۷۷ میلیون فالوور هست و اکنون در ادامه برگزاری تورهای جهانی کنسرت هایش به ژاپن سفر کرده هست.

همچنین ببینید: گریه سلنا گومز برای جاستین بیبر +عکس

جاستین دِرو بیبر متولد زادهٔ ۱ مارس ۱۹۹۴ خواننده، ترانه‌سرا، آهنگساز، نوازنده، بازیگر و سرگرمیساز کانادایی است.

او در سال ۲۰۰۷، با قرار دادن ویدئوهایی از خواندن خود در یوتوب، در بین کاربران آن وب‌گاه محبوب شد و در سال ۲۰۰۸ توسط اسکوتر براون، (کسی که بعداً مدیر برنامه‌هایش شد) به صنعت موسیقی وارد شد. او به طور رسمی خوانندگی را از سال ۲۰۰۹ و با انتشار آلبوم چندآهنگهٔ دنیای من شروع کرد. در سال ۲۰۱۰ اولین آلبوم استودیوییاش با نام دنیای من ۲ که ادامهٔ آلبوم چندآهنگهٔ قبلی‌اش با نام دنیای من بود، منتشر شد و در رتبهٔ ۱ جدول بیلبورد ۲۰۰ جای گرفت.

جاستین بیبر و دوست دختر ۱۷ ساله اش

دوست دختر جدید جاستین بیبر,صوفیا ریچی دوست دختر جدید جاستین بیبر,صوفیا ریچی دوست دختر جدید جاستین بیبر,صوفیا ریچی دوست دختر جدید جاستین بیبر,صوفیا ریچی

عکس های صوفیا ریچی

دوست دختر جدید جاستین بیبر,صوفیا ریچی دوست دختر جدید جاستین بیبر,صوفیا ریچی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: