دوست پسر دختر بیل گیتس + تصاویر

دوست پسر دختر بیل گیتس

دوست پسر دختر بیل گیتس مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است جنیفر گیتس دختر بیل گیتس ثروتمند ترین مرد جهان با یک پسر مصری دوست شده است و به گفته خودش شدیداً عاشق او است.

رسانه ها از ارتباط یک جوان مصری با جنیفر گیتس، دختر بیل گیتس ثروتمندترین فرد جهان خبر می دهند، ارتباطی که گمانه زنی های آن از حضور این دو در کنار هم در چندین مراسم و همچنین حضور این جوان مصری در میان خانواده گیتس بوده است.

همچنین ببینید: خواندنی‌های شگفت انگیز از زندگی بیل گیتس

دوست پسر دختر بیل گیتس

دوست پسر دختر بیل گیتس

 

روزنامه پاریزین فرانسه نوشت که قلب دختر بیل گیتس درگیر یک جوان مصری شده است. این روزنامه جزئیات بیشتری درباره زندگی این جوان مصری که نائل نصار نام دارد عنوان نکرده است.

به نوشته این روزنامه جنیفر گیتس در مسابقات اسب سواری پاریس مشارکت دارد و این جوان مصری نیز وی را همراهی می کند و هردو در حضور پدر جنیفر با یکدیگر دیدار می کنند.

همچنین ببینید: انعام بیل گیتس به پیشخدمت

این روزنامه نوشت که جنیفر ۲۱ ساله با وجود اینکه دختر ثروتمندترین مرد جهان است اما دختر مستقلی است.

بررسی های انجام شده نشان می دهد که این جوان مصری ۲۶ سال سن دارد و از پدر و مادری مصری به دنیا آمده است و دوران کودکی خود را در کویت گذرانده است.

عکس دختر بیل گیتس

عکس های دختر بیل گیتس,دختر بیل گیتس

پس از آنکه خانواده این جوان مصری در سال ۲۰۰۹ به کالیفرنیای آمریکا منتقل شدند وی به اسب سواری علاقه مند شد و در بسیاری از مسابقات اسب سواری شرکت کرد.

وی در داشنگاه استانفورد اقتصاد می خواند و در کنار عربی به زبان های انگلیسی و فرانسه مسلط است.

روزنامه فرانسوی می نویسد که عشق به اسب سواری این دو جوان را به هم نزدیک کرده است و به زودی آنها ارتباط خود را رسما اعلام خواهند کرد.

عشق جوان مصری به دختر ثروتمندترین مرد جهان

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: