دو نیم شدن سواری هیوندا در برخورد با پل عابر + عکس

دو نیم شدن سواری هیوندا در برخورد با پل عابر + عکس

دو نیم شدن سواری هیوندا با سرعت ۲۰۰ کیلومتر در خروجی جاده رشت

 

مجله مراحم : خودروی هیوندای سواری که نزدیک به ۲۰۰ کیلومتر سرعت داشت، با پل عابر پیاده در بندر انزلی تصادف کرد و دو نیم شد. بر اثر برخورد راننده این خودرو جان باخت و سرنشین دیگر آن که به شدت مجروج شده بود، راهی بیمارستان شد.

 

 

 

 

تصادف هیوندا  , دو نیم شدن سواری هیوندا  , تصادف شدید سواری هیوندا , تصادفات جاده ای
تصادف هیوندا , دو نیم شدن سواری هیوندا , تصادف شدید سواری هیوندا , تصادفات جاده ای

 

علیرضا جعفرزاد راد، معاون عملیات سازمان آتش نشانی شهرستان بندرانزلی کفت: طی تماس تلفنی با ایستگاه آتش نشانی در ساعت سه و ۲۴ دقیقه بامداد امروز درخصوص وقوع تصادف در محور انزلی به رشت، خودروهای امداد و واکنش سریع بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی شهرستان بندرانزلی با اشاره به اینکه آتش نشانان منطقه آزاد انزلی نیز با فاصله در محل حاضر شدند، افزود: متاسفانه بر اثر شدت تصادف در این حادثه، راننده خودرو جانش را از دست داد و سرنشین دیگر آن به دلیل جراحات و شکستگی از ناحیه دست و پا به مراکز درمانی منتقل شد.
وی در پایان گفت: سرعت زیاد یا خواب آلودگی راننده می تواند از دلایل وقوع این حادثه باشد اما نظر نهایی برعهده کارشناسان راهنمایی و رانندگی است.

تصادف شدید
یکی از شاهدان این حادثه در گفت وگو با خبرنگار رکنا در خصوص این حادثه گفت: این خودرو هیوندا بیش از ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت سرعت داشت و پس از برخورد با پل  عابر پیاده صدای مهیبی ایجاد کرد.
وی افزود: سپس این خودرو به دو نیم قسمت شد و هر نیم آن به یک طرف افتاد، پله های پل عابر پیاده نیز شکسته شد و با صدای هولناکی به زمین برخورد کرد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: