دیدار جواد ظریف با سردار سلیمانی +عکس

دیدار جواد ظریف با سردار سلیمانی و دیدار سردار سلیمانی و ظریف بعد از اتهام زنی و ماجرای تحویل دادن سردار سلیمانی به آمریکا توسط جواد ظریف را در مجله مراحم ببینید.

دیدار جواد ظریف با سردار سلیمانی

بعد از اتمام زنی نبویان به وزیر امور خارجه کشورمان  مبنی بر تحویل دادن سردار سلیمانی به امریکا توسط جواد ظریف این دو نفر با هم دیدار کردند و عکس یادگاری نیز مبنی بر دوستی بین دو طرف منتشر کردند. 

ظریف و سلیمانی پس از اتهام زنی نبویان، در کنــــــار هم نشستند و گفتند و خندیدند!

عکس ظریف و و سردار سلیمانی پس از اتهام زنی عجیب محمود نبویان با یکدیگر دیدار کردند. عکس زیر این دیدار را که روز گذشته انجام شد نشان می دهد. محمود نبویان گفته بود ظریف تعهد داده سردار سلیمانی را به آمــــریکا تحویل دهد! هرکس توانست تکذیب کرد؛ حتی این عکس!

عکس یادگاری سردار سلیمانی و ظریف

دیدار جواد ظریف با سردار سلیمانی
دیدار جواد ظریف با سردار سلیمانی

 

ماجرای تحویل سردار سلیمانی به آمریکا

سید محمود نبویان اخیرا در یک سخنرانی گفته است که ایران هسته‌ای‌اش را داد تا رابطه بانکی برقرار شود، اما رابطه بانکی برقرار نشده است و یک سال و نیم است که آنها اجرا نمی‌کنند و برای برقراری رابطه بانکی یک شرط جدید گذاشته‌اند و گفته‌اند به شرطی رابطه بانکی را برقرار می‌کنیم که حاج قاسم سلیمانی را به ما تحویل دهید و رفته‌اند تعهد این کار را به آمریکا داده‌اند و برگشته‌اند، به خدا قسم. وی گفته است که وزیر (امور خارجه) مملکت رفته‌ است این تعهد (تحویل سردار سلیمانی) را به FATF (گروه مالی بین‌المللی) داده‌ است. 

واکنش جواد ظریف به اتهامات

محمدجواد ظریف پس از انتشار فایل صوتی منتسب به سید محمود نبویان نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود تنها به نوشتن یک بیت شعر اکتفا کرد و نوشت: “تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار که رحم اگر نکند مدعی، خدا بکند”.
محمود نبویان، عضوجبهه پایداری مدعی شده است که “ظریف به آمریکا تعهد داده، قاسم سلیمانی را به آمریکا تحویل دهد.” این در حالی است که وزارت خارجه این موضوع را تکذیب کرد.

 دیدار جواد ظریف با سردار سلیمانی در پی اتهامات دلواپسان درباره او مبنی بر تحویل سردار سلیمانی به آمریکا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: