دیوید بکام بازیگر می شود +عکس

دیوید بکام دوست داشتی در سپتامبر سال گدشته، به سازندگان یکی از سریال های تلویزیونی مشهور انگلیس، اطلاع داده بود که به این اثر علاقه مند است و دوست دارد در سال ۲۰۱۴، به بیشتر دیده شدن آن کمک کند.

بکز حالا مشغول بازی در سریال کمدی «فقط احمق ها و اسب ها!» شده و این سریال که پس از چندین سال بار دیگر پخش خواهد شد، حالا به کمک این چهره فرصت ایده آلی برای جهانی شدن دارد.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال انگلیس و یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ فوتبال، پس از آویختن کفش ها فرصت بیشتری برای فعالیت در حوزه های مختلف پیدا کرده است.

دیوید بکام دوست داشتی در سپتامبر سال گدشته، به سازندگان یکی از سریال های تلویزیونی مشهور انگلیس، اطلاع داده بود که به این اثر علاقه مند است و دوست دارد در سال ۲۰۱۴، به بیشتر دیده شدن آن کمک کند. بکز حالا مشغول بازی در سریال کمدی «فقط احمق ها و اسب ها!» شده و این سریال که پس از چندین سال بار دیگر پخش خواهد شد، حالا به کمک این چهره فرصت ایده آلی برای جهانی شدن دارد. باید دید که آیا بکز همانند کانتونا در حوزه نمایش ماندگار می شود و یا به  زودی به فعالیت های تیم داری اش در میامی سرعت بیشتری خواهید بخشید؟

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: