ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی (عکس دلخراش)

ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی

ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی ISIL’s child cut the head اقدامی هولناک بود که توسط این گروه تکفیری صورت گرفت! کودکان داعشی ۴ مرد عراقی را ذبح کردند!

در ویدئوی جدید داعش چهار مرد عراقی به دست دو کودک ۱۰ و ۱۲ ساله داعشی ذبح شدند این کودکان ابتدا به صورت فیلم های اکشن داعشی ۴ مرد عراقی را وارد قربانگاه کردند و سپس مقابل دوربین شروع به رجز خوانی کردند و در نهایت با کمال بی رحمی سر ۴ عراقی را با چاقو از تن جدا کردند.

کودکان جلاد داعش

گروه تروریستی داعش به تازگی ویدئویی را از چهار کودک جلاد خود منتشر کرده است که پس از خواندن بیانیه‌ای چهار نفر را سر می‌برند.

در این ویدئو منتشر شده که محل وقوع این جنایت در آن شمال عراق عنوان شده این چهار کودک که ظاهراً ۱۰ تا ۱۲ ساله هستند چهار نفر را که به ادعای جاسوسی سر می‌برند.

همچنین ببینید: کلیپ ذبح یک معلم اهل تسنن توسط داعش (۱۸+)

در این ویدئو چهار کودک جلاد با نام‌های «ابوبکر الترکمانی» به زبان عربی، «قتاده فارسی» به زبان فارسی، «خطاب روسی» به زبان روسی و «عمر فاروق ترکی» به زبان ترکی صحبت می‌کنند.

کودک ایرانی جلاد داعش

قتاده فارسی که گروه تروریستی داعش مدعی است این کودک ایرانی است پیش از سر بریدن فرد متهم به جاسوسی می‌گوید: ای رافضه مشرکین، ای ایران صفوی، بدانید که جنگ شما بر علیه مجاهدان هیچ نفعی برای شما نخواهد داشت. در انتظار ما باشید. شما و جاسوسانتان!

در ادامه این کودک که رنگ پوستش سبزه است و در مقایسه با سه کودک جلاد دیگر جثه کوچکتری برخوردار است سر متهم را با چاقو از بدنش جدا می‌کند.

تصاویر سربریدن توسط کودکان داعشی

ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن

ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی

ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن

ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن

ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی

ذبح کردن توسط کودک داعشی,سربریدن ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن

ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی

ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن  ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن

ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن

ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی

ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی,سربریدن

ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی

گروه تکفیری داعش در این ویدیو مانند همیشه با تهدید دیگر کشورها تأکید می کند که عملیات بیشتری را در دنیا انجام خواهد داد.

پیشتر نیز داعش ویدیوهایی را از کودکان جلاد خود منتشر کرده است.

این گروه تروریستی در اردوگاه های خود با شستشوی مغزی کودکان آنان را برای ارتکاب انواع جنایت‌ها آماده می‌کند.

شکست‌های سنگین داعش در عراق و سوریه و فرار و یا کشته شدن شمار قابل توجهی از عناصر این گروه تروریستی، باعث شده است که داعش در مقایسه با گذشته بیشتر از کودکان آموزش دیده خود استفاده کند.

ذبح کردن چهار عراقی توسط کودک داعشی

همچنین ببینید: داعش در عید قربان به جای گوسفند، انسان ذبح کرد (۱۸+)

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: