راز عجیب جسد زن ۸۰۰ میلیون ساله + تصاویر

راز عجیب جسد زن ۸۰۰ میلیون ساله

در یکی از معادن شوروی سابق در سالهای گذشته کارگران معدن در حین کار استخراج به تابوتی برخوردند که باعث کنجکاوی و تعجب همه کارگران معدن شد.

این کارگران روسی ، این جسد زن را در سال ۱۹۶۹ در عمق ۷۰ متری زمین، در یکی از روستای شوروی سابق به نام ریزهاف کشف کردند.
طبق گزارش خبرگزاری اسپوتنیک روسیه بعد از پیدا کردن این تابوت، در معدن مسئولان اقدام به بستن معدن کردند و فوری کار را تعطیل اعلام کردند.
کارگران معدن بعد از باز کردن درب تابوت، جسد یک زن را مشاهده کردند که درون مایعی شفاف و آبی رنگ قرار داشت و جسد این زن جوان در این مایع آبی رنگ غوطه ور بود.

همچنین ببینید: کشف جسد سالم متعلق به هزار سال پیش +تصاویر

مشخصات این جسد زن داخل تابوت شبیه اروپایی ها و چشمانی آبی داشت، و به گفته شاهدان ماجرا ابه احتمال زیاد در دهه سوم زندگی خود فوت کرده بود به این معنا که در حدود سی و چند سالگی فوت کرده بود .

نکته جالب و عجیب این ماجرا به گفته شاهدان دیده شدن شیی مانند تلفن گوشی همراه امروزی بود که بالای سر جسد زن جوان دیده میشد ، اما عحیب ترین و وحشتناکترین موضوع این بود که با کنار زدن مایع شفاف آبی رنگ، جسد آن زن به سرعت تیره و سیاه شد.

همچنین ببینید: کشف جسدی که دو قرن نشسته بوده است +عکس

شاهدان ماجرا و کارگران معدن گفته اند، مسؤولان پس از اطلاع از این ماجرا فورا منطقه اطراف معدن را بستند و تابوت را به منطقه ای نامعلوم و مجهول منتقل کردند.

همچنین ببینید: کشف جسد ۷۰۰ساله مومیایی شده در چین +تصاویر

داستان این ماجرا، هنوز بین اهالی این روستای روسیه روایت می شود و بعضی مردم هنوز به یاد دارند . ولی تعداد بسیار کمی از مردم آن را باور کرده و صحتش را قبول دارند.

راز عجیب جسد زن ۸۰۰ میلیون ساله

راز عجیب جسد زن 800 میلیون ساله

جسد زن روسی که ۸۰۰ میلیون سال قدمت دارد

راز عجیب جسد زن 800 میلیون سالهجسد زن 800 ساله

جسد زن روسی که ۸۰۰ میلیون سال قدمت دارد

راز  عجیب جسد زن 800 ساله

 

منبع: العالم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: