رانندگی حرفه ای مرد معلول با پا! + تصاویر

مرد بی دست یک روز بعد از سالها کمک گرفتن از راننده شخصی تصمیم گرفت خودش خودرو را هدایت کند و حالا یکی از پاهایش فرمان را هدایت می کند و پای دیگرش مسئول کنترل پدال ها شده.

 رانندگی حرفه ای مرد بدون دست با کمک پاهایش

رانندگی یکی از توانایی هایی است که هر شخصی می تواند آن را آموخته و انجام دهد اما یکی از لازمه های این کار داشتن دست است ولی یک مرد ۴۵ ساله خلاف این باور را ثابت کرده است و بدون داشتن حتی یک دست با مهارت خاصی رانندگی می کند.

%image_alt%

شوق رانندگی مرد بی دست

علاقه و استعداد مرد بی دست در رانندگی

آقای ” آگنی هورتی” اولین کسی است که بدون داشتن دست توانست گواهینامه رانندگی بگیرد و هم اکنون یکی از بهترین و ماهرترین راننده های شهر است.

او می گوید:من یک راننده تمام وقت شخصی برای خود داشتم اما روزی تصمیم گرفتم که برای استفاده از اتومبیل به صورت مستقل رفتار کنم و رانندگی را با استفاده از پاهایم انجام دهم. روزهای اول با مشکلات بسیاری روبرو شدم اما به مرور زمان توانستم بدون نیاز به هیچ کس خودرویی را هدایت کنم. برای رانندگی من از پاهایم کمک می گیرم به این صورت که پای راستم برای هدایت فرمان و پای چیم برای گرفتن پدال گاز و ترمز استفاده می شود. از انجایی که خودروی من دنده اتوماتیک است رانندگی با ان کار سختی نیست.

%image_alt%

%image_alt%

مرد بی دست در حال رانندگی

بعد از گذشت مدتی تصمیم گرفتم با گرفتن گواهینامه به صورت قانونی رانندگی کنم . مسئول آزمون به طور غیرقابل منتظره ای مرا به جاده کامیون های سنگین برد اما هدف من کسب این مدرک بود و تمام تلاشم را انجام دادم تا مسئول آزمون را حیرت زده کنم و در نهایت پذیرفته شوم هرچند در یکی از مراحل آزمون به دلیل نقص فنی خودرو در امتحان رد شده بودم.

عکس رانندگی با پا توسط مرد بی دست

رانندگی حرفه ای مرد بی دست

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: