راه ندادن هانی نوروزی به جشن قهرمانی پرسپولیس

راه ندادن هانی نوروزی به جشن قهرمانی پرسپولیس نکته ناراحت کننده مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس بود.

راه ندادن هانی نوروزی به جشن قهرمانی

با شروع مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس هانی نوروزی فرزند مرحوم هادی نوروزی قصد ورود به داخل زمین را داشت تا در جشن قهرمانی شرکت کند اما ماموران نیروی انتظامی این اجازه را به او ندادند و این باعث شد که با چشمان گریان به طرف سکوهای تماشاگران برگردد.

اما عموی هانی نوروزی تلاش میکند که ماموران را متقاعد کند که هانی نوروزی را به داخل زمین ببرند که آنها به حرف او توجه نمیکنند که حاصل این کش و مکش باعث میشود که هانی نوروزی به زمین بخورد و دستش زخمی شود.

 راه ندادن هانی نوروزی به جشن قهرمانی

در روزی که همه بازیکنان پرسپولس با فرزندان خود به جشن قهرمانی آمدند از جمله ورود علیراضا بیرانوند به همراه پسر خردسالش ، علی علیپور به همراه دختر نوزادش و حسین ماهینی به همراه فرزند قنداق پیچ خود به جشن قهرمانی امدند اما هانی نوروزی را به این مراسم راه ندادند و باعث ناراحتی و گریه او شد.

عموی او به حدی ناراحت بود که به اتاق گزارش فردوسی پور امد تا از او کمک بگیرد و فردوسی پور هم برنامه خود را به طور ناگهانی قطع کرد.

لحظه  اعتراض پدر هادی نوروزی به جشن قهرمانی بدون هانی

دانلود این ویدئو

 

راه ندادن هانی نوروزی به جشن قهرمانی پرسپولیس

همچنین ببینید: گل زدن فرزند هادی نوروزی و شادی به سبک پدرش +فیلم و عکس 

 

انتقاد خانواده نوروزی از رفتار پرسپولیسی ها

پدر هادی نوروزی پس از اتفاقات رخ داده در ورزشگاه آزادی و عدم حضور هانی نوروزی در جشن قهرمانی قرمزها گفت: هادی ۸ سال برای این باشگاه جان کند. از زمان فوت هادی می‌گویند که هانی در جشن قهرمانی پرسپولیس حضور داشته باشد ولی الان که زمان انجام قول‌شان است، هیچ کس پیگیر این نبود که هانی در جشن قهرمانی حضور داشته باشد.

 

پدر نوروزی که به شدت از این اتفاقات عصبانی بود، عقیده دارد رفتار پرسپولیسی ها در این قضیه درست نبوده است. البته بازیکنان پرسپولیس نیز در صحبتهای خود بعد از جشن قهرمانی، از رفتار ماموران انتظامی در این قضیه انتقاد داشتند.

 

پرسپولیسی ها برای هانی برنامه نداشتند

حیدر بهاروند در حاشیه جشن مراسم قهرمانی پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: مراسم خوب برگزار شد و روالی که مرسوم بود را توانستیم اجرا کنیم. اما در انتها و وقتی رفقای مسئولان به زمین آمدند دیگر از دست ما خارج بود.

 

او  درباره اهدای جام به هانی نوروزی فرزند کاپیتان فقید پرسپولیس اظهار کرد: در برنامه‌ای که باشگاه به ما داده بود، در آن نوشته نشده بود که هانی نیز روی سکو بیاید. ما پیش از این برای برگزاری این جشن برنامه‌ای را از باشگاه خواسته بودیم که در آن برنامه به ما نگفته بودند که از خانواده نوروزی دعوت کنیم. اگر دعوتی به عمل آمده توسط باشگاه بوده و ما چنین مسئولیتی را نمی‌پذیریم. باشگاه در برنامه خود به ما اعلام نکرده بود و ما از آن بی‌اطلاع بودیم.

 

او در پایان درباره حضور مسئولان سازمان لیگ در جشن گفت: حضور یک نفر از مسئولان در جشن کافی بود. لزومی نبود که تمام ما به وسط زمین بیاییم.

 

عصبانیت طارمی از راه ندادن هانی نوروزی به جشن قهرمانی

طارمی گفت: من متاسفم که دو سال است داریم اسم هانی و هانا را به زبان می‌آوریم اما درست وقتی که باید جام را به هانی می‌دادیم تا بالای سر ببرد، مسئولان برای رعایت قانون از حضور او در زمین ممانعت کردند. الان داشتم با همسر هادی صحبت می‌کردم و او هم بسیار ناراحت بود و گریه می‌کرد.

او ادامه داد: حالا دفعه اول شاید نمی‌شد قانون را رعایت نکرد اما چرا بعد دوباره مانع از حضور هانی شدند و حتی برادر هادی را به بیرون زمین فرستادند. اجازه می‌دادید حداقل هانی یک عکس با جام بگیرد. ما هماهنگ کرده بودیم، باشگاه هم هماهنگ کرده بود اما این اتفاق نیفتاد. ما شرمنده خانواده نوروزی هستیم و امیدوارم که بتوانیم برایشان جبران کنیم.

او در پایان گفت: تنها کسی که باید می‌بود، نبود برای همه متاسفم.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: