ماجرای رحم اجاره ای نامزد کریس رونالدو

رحم اجاره ای نامزد کریس رونالدو ، دوست دختر کریس رونالدو ، فرزندان کریس رونالدو ، عکس های بچه های کریس رونالدو ، همسر کریس رونالدو

رحم اجاره ای نامزد کریس رونالدو

بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۶ صاحب دو فرزند دوقلو شد تا جمع فرزندانش به ۳ نفر برسد.

در حدود سه ماه پیش بود که نشریه «میرر» انگلیس مدعی شد کریستیانو رونالدو در انتظار به دنیا آمدن فرزندان دوقلوی خود از زنی آمریکایی ساکن در غرب آمریکاست که رحم او برای پرورش جنین اجاره شده است.

رحم اجاره ای نامزد کریس رونالدو

حالا شبکه تلویزیونی «SIC» پرتغال خبر داد، رونالدو درست چند روز پس از قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا خبر خوش دیگری در زندگی‌ شخصی‌اش دریافت کرده است. بر اساس این گزارش فرزندان دوقلوی کریس رونالدو در تاریخ ۸ ژوئن (پنجشنبه ۱۸ خرداد) متولد شده‌اند.

شبکه تلویزیونی «SIC» همچنین خبر داد فوق‌ستاره کهکشانی‌ها نام فرزندان خود را که یکی دختر و دیگری پسر است به ترتیب «اِوا» و «متئو» گذاشته است.

فرزند اول کریس رونالدو یعنی کریستیانو جونیور نیز در شرایطی مشابه به دنیا آمده و تا به امروز هیچ کسی هویت مادر او را نمی‌داند. گفته می‌شود که کریس رونالدو به مادر فرزند اولش که اتفاقاً‌ او هم آمریکایی بوده، ۱۰ میلیون پوند داده تا برای همیشه قید دیدن پسرش را بزند و ادعایی نسبت به او نداشته باشد.

کریس رونالدو در حالی اکنون صاحب سه فرزند است که گفته می‌شود نامزد کنونی وی نیز باردار است و اگر این خبر صحت داشته باشد کریس در آینده‌ای نزدیک صاحب چهارمین فرزند خود خواهد شد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: