رسم عجیب چینی ها برای جلوگیری از خشکسالی + تصاویر

رسم عجیب چینی ها برای جلوگیری از خشکسالی

مراسم عجیب کشاورزان چینی برای پیشگیری از سیل و خشکسالی

مراسم  چینی ها برای پیشگیری  خشکسالی

مجله مراحم : روستائیان “یوشی” در استان فوجیان شرقی در چین در روشی عجیب برای داشتنن محصول کشاورزی خوب و مقابله با خشکسالی و سیل مجسمه بودا را مورد ضرب و شتم قرار می دهند.

روستائیان در مراسمی عجیب سنگ صد ساله را با آب شسته و با پیچیدن یک پارچه به دورش آن را بر تخت روان چوبی قرار می دهند و چهار مرد که ظرف مدت ۳ روز رژیم غذایی گیاهی داشته اند این تخت روان را در نزدیکی رودخانه حمل می کنند .

 

رسم عجیب چینی ها برای جلوگیری از خشکسالی  مراسم عجیب کشاورزان چینی برای پیشگیری از سیل و خشکسالی  مجله مراحم : روستائیان "یوشی" در استان فوجیان شرقی در چین در روشی

بنا بر افسانه های کهن، سنگی را که روستائیان به عنوان تندیس قدیمی و خدایی محلی بودایی می شناسند قادر است از روستا و ساکنان آن در مقابل سیل و خشکسالی مراقبت کند و محصول خوب کشاورزی را برایشان به ارمغان آورد.

 رسم عجیب چینی ها , مراسم عجیب کشاورزان چینی
رسم عجیب چینی ها , مراسم عجیب کشاورزان چینی

 

بنا بر افسانه ای قدیمی این روستا یک بار در طول سلسله مینگ در چین دستخوش سیلاب شده و محصولات خود را از دست داده است اما روستائیان از آن زمان تاکنون برای مقابله با سیل و خشکسالی معبدی را در نزدیکی رودخانه ساخته اند و با این مراسم به استقبال سال جدید و برداشت محصول می روند.
به عقیده روستائیان سنگ بودایی معروف قصد دارد که هر لحظه از روستا فرار Escape کند و روستائیان مجبورند با هجوم به سمت سنگ و تنبیه او سنگ مانع فرار او می شوند

 

 رسم عجیب چینی ها , مراسم عجیب کشاورزان چینی
رسم عجیب چینی ها , مراسم عجیب کشاورزان چینی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: