رسوایی اخلاقی خواهر کریس رونالدو +عکس

خشم کریس رونالدو از خواهرش

 فتح توپ طلای سال ۲۰۱۶ فرانس فوتبال و هت‌تریک در فینال جام باشگاه‌های جهان و فتح جام قهرمانی این تورنمنت، شادی فراوانی را برای این ستاره پرتغالی به همراه آورد ولی کنکاش‌ها در حساب‌های مالی و انتشار اخباری در مورد فرار مالیاتی کریس کمی خاطر او را آزرده کرد و حالا انتشار اخباری در مورد رسوایی‌های اخلاقی خواهرش، «کاتیا آوئیرو» کریس را بیشتر از قبل دلخور و ناراحت کرده است.

خواهر کریس رونالدو,رونالدو و خواهرش, ,خواهر رونالدو

خشم رونالدو از رسوایی اخلاقی خواهرش

طبق گزارش منتشره در رسانه‌های اسپانیایی، رونالدومدتی است که با خواهرش کاتیا قطع رابطه کرده است. کاتیا در اسپانیا به خاطر شرکت در یک برنامه تلویزیونی بیش از پیش سر زبان‌ها افتاده و اخیراً نامزد سابق کاتیا هم در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی پرتغال، از جزئیات زندگی شخصی کاتیا پرده برداشته. کلودیو کوئلیو، نامزد سابق کاتیا در این برنامه تلویزیونی از مسائلی صحبت کرده که اصلاً به مذاق کریس خوش نیامده؛ او در مورد ارتباطات خانوادگی‌‌اش با کریس و البته برخی جزئیات زندگی خصوصی کاتیا به صحبت پرداخت.

رسوایی اخلاقی خواهر رونالدو

کریستیانو رونالدو و خواهرش, خواهر رونالدو,رسوایی اخلاقی خواهر رونالدو

اظهارات نامزد خواهر رونالدو

آقای کوئلیو مقابل دوربین اعلام کرد که بارها در خانه کریس (بدون اطلاع خود او) در محله لا فینکای شهر مادرید و در ویلای کریس در پارک ملی ژرس در پرتغال و در غیاب سایر اعضای خانواده، با خواهر کریس دیدار کرده اما داستان به اینجا ختم نشد. آقای کوئلیو در ادامه گفت ارتباط کریس و خواهرش اصلاً خوب نیست و رابطه خواهر و برادری آن‌ها با فراز و نشیب‌های زیادی روبه‌رو است. به عنوان مثال او عنوان کرد که کریس رونالدو اصلاً دوست نداشته که خواهرش، کاتیا در برنامه Supervivientes شرکت کند: «وقتی من و کاتیا با هم بودیم، قرار بود تا کاتیا در برنامه تلویزیون اسپانیا شرکت کند و کریستیانو اصلاً از این ماجرا خشنود نبود و همین باعث شد تا فاصله میان آن‌ها بیشتر شود.» صحبت‌های آقای کوئلیو مثل بمب در پرتغال صدا کرده ولی کاتیا آوئیرو، بلافاصله تمام صحبت‌های نامزد سابقش را تکذیب کرد و در صحبت‌هایی گفت: «من از خانواده‌ام و به ویژه برادرم واقعاً متشکرم. می‌دانم که متأسفانه در بسیاری از خانواده‌ها، پیش می‌‌آید که خواهر و برادرها با هم قهر می‌کنند و با هم حرف نمی‌زنند ولی خوشبختانه این داستان در مورد ما صدق نمی‌کند. من برای اعضای خانواده‌ام بسیار مهم هستم و آن‌ها هم برای من اهمیت زیادی دارند.»

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: