رضا بیرانوند رستم جدید ایران + عکس

رضا بیرانوند Reza Biranvand وزنه بردار بروجردی کشورمان که توانسته است ۲ طلای ارزشمند را برای کشورمان کسب کند رضا بیرانوند وزنه بردار لرستانی (بروجرد) به عنوان جدیدترین وزنه بردار سنگین وزن کشورمان در این دوره از مسابقات بسیار درخشیده است.

رضا بیرانوند Reza Biranvand برای ایران دو طلا گرفت و حالا او جدیدترین ستاره سنگین وزن ایران در وزنه برداری است.

رضا بیرانوند رستم جدید ایرانی

رضا بیرانوند Reza Biranvand

دو مدال طلای رضا بیرانوند

دارنده مدال طلا جوانان جهان گفت: کسب مدال طلا با پیش بینی‌های کادر فنی رقم خورد و برخواه و خورشیدی‌فر نقش مهمی در مدال آوری‌ام داشتند.

سایت فدراسیون وزنه برداری، رضا بیرانوند Reza Biranvand در خصوص کسب مدال طلای دسته ۱۰۵ کیلوگرم در رقابت های وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان به میزبانی ژاپن، گفت: خیلی خوشحال هستم که توانستم مدال طلا را برای کشورم بدست آورم و بار دیگر پرچم سه رنگ ایران را در مسابقات بین المللی به اهتزاز دربیاورم. سال قبل در تفلیس سه مدال برنز گرفته بودم ولی امسال حتی با حضور در دسته ۱۰۵ کیلوگرم با زحمات کادر فنی به خوشرنگ ترین مدال را کسب کردم.

وی در خصوص نقش کادر فنی در کسب مدال طلای دسته ۱۰۵ کیلوگرم برای ایران اظهار داشت: مربیان تیم ملی با شناخت از شرایط مسابقه و حریفان بنده در دسته ۹۴ کیلوگرم تصمیم بسیار مهمی را برای مدال آوری گرفتند. این تاکتیک کادر فنی در هر دو وزن جواب داد و اورامه در دسته ۹۴ کیلوگرم مدال برنز گرفت و من هم به نشان طلا رسیدم. به طور حتم کسب این مدال با ارزش برای تیم ملی جوانان با پیش بینی های محمد حسین برخواه و علی اکبر خورشیدی فر کادر فنی رقم خورد.

رضا بیرانوند Reza Biranvand ادامه داد: از تمامی کسانی که برای من زحمت کشیدند تشکر می کنم و امیدورام در مسابقات آتی مدال های زیادی را برای کشورم بدست بیاورم.

تاماش آیان رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری، پس از مراسم اهدای مدال دسته ۱۰۵ کیلوگرم، در جمع ملی پوشان و اعضای تیم ملی حضور پیدا کرد و کسب این مدال طلا را به رضا بیرالوند، علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان و اعضای کادر فنی تبریک گفت.

بیوگرافی رضا بیرانوند 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: