بیوگرافی رضا سوری خواننده پاپ و راک +تصاویر رضا سوری

بیوگرافی رضا سوری خواننده پاپ و تصاویر این خواننده را در مجله مراحم مشاهده کنید .

بیوگرافی رضا سوری

رضا سوری متولد ۲۶ خرداد ماه ۱۳۷۱ در نهاوند (استان همدان) ، خواننده و نوازنده می باشد .

بیوگرافی رضا سوری,عکس های رضا سوری

علاقه به موسیقی از کودکی

این خواننده جوان از کودکی به موسقی علاقمند بوده و به همین دلیل خیلی زود توانست پا به عرصه هنر بگذارد او در نوجوانی نواختن گیتار را به صورت حرفه ای آموخت و بعد از مدتی به آهنگسازی و خوانندگی به سبک پاپ و راک پرداخت.

 

شروع فعالیت حرفه ای

وی اولین آهنگش را در سال ۱۳۹۳ به نام “ساده رد میشی” تولید کرد و بعد از استقبال گسترده مردم از این آهنگ اولین آلبوم رسمی خود را به نام “توهم برج میلاد” در سال ۱۳۹۴ روانه بازار کرد. آهنگسازی و تنظیم قطعه های این آلبوم توسط خودش صورت گرفته است.

عکس رضا سوری خواننده سبک پاپ و راک

بیوگرافی رضا سوری

مدرس گیتار

او علاوه بر خوانندگی و آهنگسازی ، مدرس گیتار و خوانندگی نیز میباشد و چندین دوره کلاس برای علاقمندان به نوازندگی برگزار نموده است.

بیوگرافی رضا سوری خواننده پاپ ایران

بیوگرافی رضا سوری خواننده پاپ ایران

 

مدیر استودیو پلی بک

وی شغلی دیگر علاوه بر خوانندگی دارد که ساخت و فروش لوارم موسیقی هست که به همین دلیل مهارت فوق العاده ای در نوازندگی با اکثر سازها دارد.

وی همچنین مالک استودیوی موزیک به نام “استودیو پلی بک” است.

بیوگرافی رضا سوری,عکس رضا سوری

 

 

تشابه اسمی با یک قاتل

روز بیستم شهریور ۱۳۹۶ خبری توسط رسانه ها مبنی بر قتل مدیر یک استودیو زیرزمینی توسط یک خواننده رپ به نام “رضا سوری” منتشر شد که حواشی بسیار زیادی را برای این خواننده به وجود اورد.

این حادثه در شهرک ولیعصر تهران رخ داده بود که فرد قاتل خود را به ماموران آگاهی “رضا سوری” معرفی کرده بود و همین امر باعث شد که همه رسانه های خبری به اشتباه عکس رضا سوری خواننده راک و پاپ را به عنوان قاتل منتشر کنند و برای این خواننده دردسرها و حواشی بسیار زیادی را به وجود آورند.

عکس قاتلی که خود را رضا سوری معرفی کرده است

ماجرای دستگیری رضا سوری خواننده رپ

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: