رقص دختر و پسرها برای توافق هسته ای (فیلم)

رقص دختر و پسرها برای توافق هسته ای ویدئویی ای که این روزها در شبکه های اجتماعی در حال اشتراک گذاری است.

رقص دختر و پسرها برای توافق هسته ای

این ویدئو را که مشاهده کنید بدون شک به این نکته پی خواهید برد که هدف این ویدئو تخریب چهره دولت حسن روحانی و زیر سوال بردن ۴ سال ریاست جمهوری وی است.

در تب و تاب تبلیغات انتخاباتی هواداران نامزدها به روش های مختلف تلاش میکنند که نامزد مورد دلخواه خود را در شبکه های مجازی تبلیغ کنند و از آنها حمایت کنند.

اما متاسفانه برخی ها به دنبال حاشیه کشاندن و تخریب نامزدهای دیگر هستند که علارغم توصیه های زیاد رهبری مبنی بر تبلیغات درست و تخریب نکردن نامزدهای دیگر ، باز این مسئله رعایت نشده و عده ای به اقدام غیر اخلاقی خود ادامه داده اند.

ویدئو زیر مربوط به زمان اعلام توافق هسته ای است که مردم به خیابان ها آمدند و این توافق را جشن گرفتند و تعدادی هم شروع به رقصیدن کردند که با نام هواداران روحانی معرفی شدند!

ما به این که آیا توافق هسته برای کشور مان خوب بوده یا نه کاری نداریم صحبت ما این است که اگر مذاکره و توافقی صورت نمیگرفت آیا مخالفان همین مذاکرات را سوژه ای برای تخریب نمیکردند؟ آیا اعلام نمیکردند که اگر روحانی در مذاکرات توافق میکرد وضعیت اقتصادی بهتر میشد؟

ای کاش به جای تخریب نامزدهای انتخاباتی تلاش کنند که برنامه های خود را به مردم ارائه دهند و اعتماد مردم را به خودشان جلب کنند چرا که با تخریب نامزدهای دیگر چیزی نصیب آنها نخواهد شد.

در ادامه مجله مراحم ویدئویی که این روزها در شبکه های اجتماعی به شدت در حال تبادل است را مشاهده نمایید.

دانلود این ویدئو

رقص دختر و پسرها برای توافق هسته ای

ویدئو تخریب دولت حسن روحانی که در شبکه های مجازی دست به دست میچرخد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: