روحانی سرشناس سوری کشته شد (۱۸+)

روحانی سرشناس سوری کشته شد +18عناصر وابسته به القاعده در سوریه در یورش به منزلی که  «شیخ بدر غزال» از روحانیون علوی روستای “باروده” در حومه شمالی “لاذقیه” در آن حضور داشت وی را ربوده و مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار دادند.
این گروه که با تحریف هنجارها و ارزش ها، دست به دردمنشانه ترین جنایات علیه غیرنظامیان زده اند به این امر بسنده نکرده و  اقدام به انتشار تصویر این شیخ علوی در صفحات اجتماعی کردند. 

لباس روحانیت و چهره خون آلود این شخصیت سرشناس باعث ناراحتی و خشم شدید شهروند سوری شده است.

برهمین اساس شیخ «ذوالفقار غزال» از روحانیون سرشناس منطقه لاذقیه گفت: ساعت ۶ صبح تروریستها با یورش به منزلی که شیخ بدرالدین غزال در آن مهمان بود وی را ربوده و به مکان نامعلومی منتقل کردند.

وی افزود: تروریستهای القاعده در حال حاضر بر روستای “مولدة الصغیرة” که جمعیت ۴۰۰ نفری دارد سیطره دارند.

اخیرا هم تصاویر در برخی شبکه های اجتماعی منتشر شده که از شهادت این روحانی علوی حکایت دارد. البته هنوز هیچ سرکرده از تروریست ها به طور رسمی این موضوع را اعلام نکرده است.

 تنها موضوعی که در این تصاویر مشهود و می توان بر صدق آن تاکید کرد این است که جنایت صورت گرفته از سوی جبهه النصره بوده است.

 گفتنی است که این اولین جنایت از سوی این گروه ترویستی نیست چراکه جبهه النصره جنایاتی همچون مثله کردن و جگرخواری را نیز در کارنامه درخشان خود دارد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: