رژه همجنس بازان در آلمان +تصاویر همجنس گرایان

رژه همجنس بازان در آلمان

رژه همجنس بازان در آلمان انجام شد و در هر کدام با دوست خود در این رژه شرکت کردند این افراد که تعداد آنها به ۱ میلیون نفر میرسید در این خیابان رژه رفتند و از این پدیده غیر اخلاقی حمایت کردند.

رژه همجنس گرایان

همجنس گرایان که در کشور آلمان به تازگی ازدواجشان قانونی اعلام شده با کمال وقاحت در خیابانها مشغول رژه و جشن گرفتن میباشند. هر سال رژه و راهپیمایی همجنسگرایان در کشور آلمان شهر کلن برگزار می شود. امسال حدود یک میلیون نفر از این جشن بزرگ خیابانی مشاهده کردند. این مراسم تحت عنوان “کریستفر استریت دی” یک راهپیمایی و رژه و هم زمان یک جشن رنگ هست. در ادامه ۷ عکس از رژه و راهپیمایی همجنسگرایان در کشور آلمان می‌بینیم.

رژه همجنس بازان,رژه همجنس گرایان,همجنس باز رژه همجنس بازان,رژه همجنس گرایان,همجنس باز

همچنین ببینید: بیرون آوردن بتون از مقعد یک همجنس باز مرد + عکس

رژه همجنس بازان,رژه همجنس گرایان,همجنس باز رژه همجنس بازان,رژه همجنس گرایان,همجنس باز رژه همجنس بازان,رژه همجنس گرایان,همجنس باز

همچنین ببینید: فلسفه همجنس بازی و همجنس گرایی

رژه همجنس بازان,رژه همجنس گرایان,همجنس باز

راهپیمایی زنان و مردان همجنس باز در آلمان

۱. حدود یک میلیون نفر از رژه همجنس بازان که در شهر کلن کشور آلمان برگزار شد مشاهده کردند.

۲. جشن خیابانی “کریستوفر استریت دی”، رژه بزرگ همجنس‌گرایان و دگرباشان جنسی هست.

۳. مراسم کریستوفر استریت دی «Christopher Street Day» که مهم‌ترین جشن دگرباشان جنسی به شمار میرود، این مراسم هرساله به یاد درگیری میان پلیس و همجنس‌گرایان در روز ۲۸ ژوئن سال ۱۹۶۹ در نیویورک، برگزار می شود.

۴. رژه همجنس بازان و اقلیت‌هاي جنسی همین طور در شماری دیگر از شهرهای کشور آلمان از جمله هامبورگ ‌و برلین نیز برپا میشود.

۵. بزرگ ترین جشن “کریستوفر استریت دی” کشور آلمان در سال ۲۰۰۲ در شهر کلن برگزار شد که بیش از یک میلیون و دویست هزار نفر در آن شرکت کردند.

۶.رژه همجنس بازان و اقلیت‌هاي جنسی در سال ۲۰۱۷ در حالی برگزار شد که در هفته‌هاي جدید مجلس کشور آلمان طرح ازدواج دگرباشان جنسی تحت عنوان “ازدواج برای همه ي” را تصویب کرد.

۷. این پرچم شش رنگ، با رنگ‌هاي رنگین کمان، پرچم ‌همجنس‌گرایان و تراجنسی‌ها در سراسر جهان هست و‌ نماد “تحمل، امید، تنوع و اشتیاق” هست. رنگ‌هاي پرچم همجنس‌گرایان و تراجنسی‌ها این‌گونه تعبیر می شوند: قرمز به معنی زند‌گی، نارنجی به معنی سلامتی، زرد به معنی نور آفتاب، سبز به معنی طبیعت، آبی به معنی هارمونی و بنفش به معنی محبت.

تصاویر همجنس گرایان

رژه همجنس بازان Homosexuals در آلمان,تصاویر رژه همجنس گرایان در کشور آلمان,راهپیمایی مردان و زنان همجنس باز در آلمان,عکس های زنان لز و مردان گی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: