ریحانا و دوست پسر عربستانی اش + تصاویر

ریحانا و دوست پسر عربستانی

ریحانا و دوست پسر عربستانی اش مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است ریحانا Rihanna خواننده آمریکایی که هواداران بسیار زیادی در جهان دارد با مرد جوان عربستانی دوست شده است بنا بر گزارش ها این مرد عربستانی عبدالطیف نام دارد که یکی از هواداران ریحانا میباشد و با پیشنهاد میلیاردی به این ریحانا از او خواسته برای مدتی با وی دوست شود و ریحانا این درخواست را پذیرفته است.

ریحانا و دوست پسر عربستانی

ریحانا و دوست پسر عربستانی,دوستی ریحانا با مرد عربستانی

دوستی ریحانا با مرد عربستانی

ریحانا و دوست پسر عربستانی,دوستی ریحانا با مرد عربستانی

رابطه دوستی ریحانا با مرد عرب سعودی

ریحانا که حواشی و جنجال زیادی در رابطه عاشقانه با مردان پودار و معروف دارد به تازگی وارد یک رابطه احساسی با مرد عرب سعودی شده است که بسیار پولدار و ثروتمند میباشد.

چهره برجسته موسیقی آمریکا به تازگی با یک ثروتمند عربستانی رابطه‌ای را آغاز کرده است، رابطه‌ای که رسانه ها از آن به عنوان رابطه ای صرفا بر اساس پول و جلب توجه نام می‌برند. این مرد عربستانی ۲۹ ساله از وارثان شرکت نمایندگی تویوتا در عربستان سعودی است که از برجسته ترین تاجران سعودی به شمار می رود و برای ادامه ارتباط با «ریحانا» خواننده سرشناس آمریکایی حاضر است دست به هر کاری بزند.

ریحانا و عبدالطیف

او عبدالطیف جمیل نام دارد و به فوتبال بسیار علاقه مند است. خانواده این مرد عربستانی در این کشور یک تیم باشگاهی به نام جمیل دارند که در لیگ عربستان هم حضور دارد. ریحانا در سال های اخیر تجارب بسیار جنجال برانگیزی در ارتباط با دیگران داشته است.

ریحانا و دوست پسر عربستانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: