ریختن اسید روی صورت میوه فروش + فیلم و جزئیات

ریختن اسید روی صورت میوه فروش

ساعت ۲۲:۳۰ آخرین روز از دی ماه سال ۹۴ خبر وقوع یک فقره اسیدپاشی در یک میوه فروشی در منطقه یافت‌آباد به پلیس ۱۱۰ اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران انتظامی به محل اعلام خبر اعزام شدند.

با حضور مأموران در محل و بررسی اولیه مشخص شد یک مرد در حالیکه در صورت نقاب گذاشته بود پس از ورود به مغازه میوه فروشی در یافت‌آباد، مایعی (اسید) را به روی صورت میوه فروش ریخته و از محل گریخته است.

فیلم لحظه اسید پاشی روی میوه فروش

 

دانلود این ویدئو

جزئیات اسیدپاشی روی میوه فروش

مصدوم سی ساله این اسیدپاشی که به بیمارستان منتقل شده بود در اظهاراتش به مأموران گفت: من به فرخ و برادرش مشکوک هستم و فکر کنم یکی از آن دو این کار را انجام داده است، آنها در کار قاچاق مواد مخدر هستند و چند سال قبل یکی از برادرهای فرخ به جرم قاچاق مواد مخدر اعدام شد، فرخ نیز پس از اعدام برادرش فکر کرد که من و برادرم عامل لو رفتن و اعدام برادرش بودیم و به همین دلیل از من کینه به دل گرفت.

ماجرای ریختن اسید روی صورت میوه فروش 

وي ادامه داد: فرخ سال گذشته يک کيلو هروئين با يک اسلحه کلت داخل کيف برادرم جاسازي کرد که برادرم به همين دليل بازداشت شد و اکنون در زندان است آنها اکنون در حال انتقام‌گيري از من و برادرم هستند.

همچنین ببینید: تصاویر اسیدپاشی روی دختری در قزوین

پليس پس از اين اظهارات، سراغ فرخ رفت اما وي منکر اسيدپاشي شد تا اينکه در ادامه تحقيقات يکي از بچه‌ محلهاي فرخ، به پليس گفت: يک روز که با فرخ بودم به من گفت به شخصي پول داده تا به روي مصدوم اسيد بپاشد.

همزمان با پيش رفتن تحقيقات، فرخ به طراحي نقشه اسيدپاشي اعتراف کرد و گفت که دو نفر به نامهاي شاهرخ و شاهين را براي اسيدپاشی بر روي ميوه‌فروش اجير کرده است.

دستگیری اسیدپاش

ریختن اسید روی صورت میوه فروش

اعترافات اسید پاش روی میوه فروش

پس از اعتراف فرخ، مأموران شاهرخ را بازداشت کردند و شاهرخ به اسيدپاشي بر روي مرد ميوه‌فروش اعتراف کرد.

چند روز قبل شاهرخ به شعبه چهارم دادسراي امور جنايي تهران منتقل شد و در اظهاراتش به آرش سيفي؛ بازپرس امور جنايي تهران گفت: دو سال قبل از حادثه (سال ۹۲) من و دوستم به اتهام آزار و اذيت دو پسر جوان بازداشت شديم اما توانستم با گذاشتن سند از زندان آزاد شوم، شاکيهاي پرونده گفتند در صورتي رضايت مي‌دهند که به هر يک از آنها مبلغ ۵ ميليون تومان بدهيم اما پولي نداشتيم.

شاهرخ نوزده ساله ادامه داد: پس از اين جريان يک روز فرخ نزد من آمد و گفت: «اگر کاري که مي‌خواهم را انجام دهي من هم رضايت شاکيان را جلب مي‌کنم و هم پولي به تو مي‌دهم تا بتواني يک خانه اجاره کني»،‌ فرخ گفت: «من پول به تو مي‌دهم و بقيه ماجرا و کاري که بايد انجام دهي را شاهين برايت خواهد گفت»

شاهرخ در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: در ادامه فرخ و شاهين جريان را توضيح دادند و گفتند بايد روي صورت يک نفر آب بريزم، آنها گفتند حتماً بايد روي صورت آن فرد آب بريزم و در غير اين صورت از پول خبري نيست تا اينکه شب حادثه، شاهين با من در يک پارک قرار گذاشت و با يک شخص ديگر (يک موتورسوار) دنبال من آمد، آن شب شاهين جريان را کاملاً توضيح داد و من دو ساعت قبل از انجام کار متوجه شدم که بايد اسيدپاشي کنم.

جزئیات ریختن اسید روی صورت میوه فروش 

متهم اين پرونده که سيکل دارد، به بازپرس پرونده گفت: چون نياز به پول داشتم حاضر به انجام اين کار شدم، بعد سوار موتور شخصي که شاهين معرفي کرده بود، شدم و مقابل مغازه ميوه‌فروش رفتيم، آنجا از موتور پياده شدم، کلاهي کشي روي صورتم کشيدم و به داخل مغازه رفتم، مايعي که داخل ظرف بود (اسيد) را بر روي ميوه‌فروش ريختم، سپس بر ترک موتور نشستم و فرار کردم.

شاهرخ افزود: از آن زمان به بعد حتي يک ريال به من پول ندادند و گفتند چون اسيد بالاي سر ميوه‌فروش ريخته شده پولي به من نمي‌دهند و همه وعهده‌هاي آنها دروغ بود.

پس از اظهارات شاهرخ، قاضي سيفي؛ بازپرس امور جنايي تهران دستور بازداشت متهم را صادر کرد و وي را براي ادامه تحقيقات در اختيار مأموران اداره آگاهي قرار داد همچنين تحقيقات براي بازداشت ساير متهمان پرونده ادامه دارد.

ریختن اسید روی صورت میوه فروش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: