زجرکش کردن یک معلم در سیستان و بلوچستان +عکس

زجرکش کردن یک معلم در سیستان و بلوچستان

معلم سراوانی در برابر چشمان همسرش زجرکش شد

زجرکش کردن یک معلم در سیستان و بلوچستان – شب پنجمين روز ماه جاري بود که تعدادي از افراد مسلح وارد خانه ايوب حسين زهي، معلم سراواني شدند و پس از شليک به پاي همسر وي و بستن دست و پاي خانواده وي، ايوب را مقابل چشمان خانواده اش به قتل رساندند.
 
مجله مراحم؛ در ادامه جنايتکاران پس از بيرون آمدن از خانه اين معلم، تلفن‌ را قطع کرده و موبايل‌ها را نيز با خود مي‌برند و درب را از بيرون قفل مي‌کنند تا کسي نتواند به آن ها کمک کند.

صبح روز بعد که فرزند آن ها از خانه مادربزرگش به خانه بازمي‌گردد.

متوجه مي‌شود که درب از بيرون قفل است و همسايه‌ها را صدا مي کند و آن ها درب خانه را شکسته و وارد خانه شده و متوجه مي‌شوند که بر اثر شدت خونريزي ايوب جان خود را از دست داده و زن نيز احوال مساعدي ندارد.

زجرکش کردن یک معلم در سیستان و بلوچستان 

بامداد امروز پليس سيستان و بلوچستان موفق شد با استفاده از سرنخ هايي که به دست آوردند قاتل اين معلم را در حاشيه شهرستان سراوان در مخفيگاه خود دستگير کنند.
 
در تحقيقات پليس مشخص شد که قاتل از بستگان معلم سراواني بوده و انگيزه وي براي ارتکاب اين جنايت اختلافات خانوادگي با مقتول بوده است.
 
سردار حسين رحيمي رئيس پليس سيستان و بلوچستان در خصوص اين پرونده گفت:

قاتل داراي سوابق کيفري از جمله اعتياد به مواد مخدر و سرقت بوده است و اقدامات فني و اشراف يگان هاي  اطلاعاتي پليس، تمام محل هاي تردد احتمالي اين قاتل مسلح به طور نامحسوس تحت نظر قرار گرفت و بامداد امروز در خانه اي در حاشيه شهرستان سراوان به همراه فردي که در اختفاي وي همکاري داشته بود، در عملياتي غافلگيرانه دستگير شد.

منبع: رکنا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: