زنان انتحاری داعش +تصاویر

زنان انتحاری داعش

با افزایش حملات ارتشی به مواضع داعش، این گروه تروریستی در حال از دست دادن پایگاه‌های خود در مناطق مختلف سوریه و عراق است.

داعش برای جبران شکست‌های اخیر اقدام به انجام عملیات تروریستی در اروپا و جهان اسلام کرده است. داعش برای به نتیجه رساندن هدف خود زنان عضو این گروه را به عنوان عامل انتحاری راهی خطوط مقدم نبرد می‌کند.

%image_alt%
 

زنان به عنوان عامل انتحاری داعش +عکس

پیش از این زنان داعشی از عملیات نظامی دور نگه داشته می‌شدند و اغلب به عنوان برده جنسی مورد استفاده قرار می‌گرفتند؛ اما از تابستانی که گذشت سیاست‌های داعش تغییر کرد و زنان را به جبهه‌های نبرد اعزام کرد. در تابستان گذشته داعش متحمل بیشترین زیان و تلفات در عراق، سوریه و لیبی شد ومناطق تحت تسلط خود را یکی پس از دیگری از دست داد. زمانیکه داعش با شکست‌های پیاپی مواجه می‌شود بیشترین احتمال انجام حملات تروریستی در گوشه و کنار جهان وجود دارد. زیرا به این ترتیب می‌تواند بار دیگر اعلام وجود کرده و رعب و وحشت در میان مردم بوجود آورد. از اوت گذشته (مرداد) نیروهای امنیتی در اروپا و شمال آفریقا زنجیره‌ای از عملیات انتحاری را که بوسیله زنان داعشی در حال انجام بود، خنثی کردند.

زنان انتحاری داعش,زنان داعش,داعشی,انتحاری
زنان انتحاری داعش,زنان داعش,داعشی,انتحاری

زنان به عنوان عامل انتحاری داعش +عکس

زنان انتحاری داعش,زنان داعش,داعشی,انتحاری
زنان انتحاری داعش,زنان داعش,داعشی,انتحاری

یک مقام ارشد امنیتی در اروپای غربی گفت: استفاده داعش از زنان برای انجام عملیات تروریستی کار ما را دشوار کرده است. معمولا تفتیش زنان کار اسانی نیست و نمی‌توان به راحتی متوجه وجود کمربند انتحاری بر روی بدن انها شد.

پلیس فرانسه در ماه سپتامبر ۴ زن ۱۹ تا ۳۹ ساله را شناسایی کرد که قصد داشتند به سوریه سفر کرده و به عضویت گروه تروریستی داعش درآیند. این زنان قصد نداشتند برده جنسی داعش باشند؛ بلکه برای انجام عملیات انتحاری داوطلب شده بودند.

%image_alt%

کارشناسان معتقدند حتی اگر داعش پایگاه‌های نظامی خود را از دست بدهد؛ باز قادر به ادامه فعالیت‌های تروریستی خواهد بود. در یک سال گذشته حملات “گرگ تنها”ی عوامل داعش بیش از حملات تروریستی سازمانی این گروه تروریستی قربانی گرفته است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: