زنان بی حجاب در سریال نفس + تصاویر

 زنان بی حجاب در سریال نفس

سریال نفس با اولین قسمت در فضای مجازی به چالش کشیده شد و خیلی از کاربران و اهل رسانه این سریال را مورد انتقاد قرار دادند.

تعدادی از کاربران توییتر با اشاره به استفاده سریال نفس از کلاه گیس ،به اکران نشدن کاناپه آخرین ساخته کیانوش عیاری به خاطر استفاده از کلاه گیس اعتراض کرده اند.

کاربری دراین باره نوشته: در سریال مناسبتی”نفس”که از شبکه۳ داره پخش میشه و روایت قبل از انقلاب است زنانی بدون حجاب در نقش عابر و دانشجو دیدم .

کاربر دیگری نوشته : چقدر از دیدن زن کلاه گیس به سر هیجان زده شدید زلیخا هم اونهمه کلاه گیس داشت دیگه بابا، عین کاموا.

زهرا کشوری روزنامه نگار در توییتر خود نوشته : درسکانس‌های متعددسریال نفس که ازشبکه۳پخش می‌شودزنان کلاه‌گیس به سردارند .فیلم کاناپه”عیاری” به دلیل مشابه مجوز اکران نگرفته .

کاربر دیگری نوشته : کلاه_گیس های کیانوش عیاری با سریال_نفس فرق داره؟ کاناپه اجازه اکران پیدا نمیکنه بعدواسه شبکه سه ایرادی نیست!!؟

عکس زنان بی حجاب

زنان بی حجاب در سریال نفس

زنان بی حجاب در سریال نفس

 

جلیل سامان در این پست تلگرامی خود نوشت:

در حالی که پخش قسمت اول «نفس» این فرضیه را در بین تعدادی از مخاطبان تقویت کرده که برخی بازیگران این سریال از کلاه گیس استفاده کرده اند، اما اینگونه نیست.

به گزارش روابط عمومی سریال «نفس»، پیش از این در خبری که ۲۲ اردیبهشت ماه همراه با یک عکس در رسانه ها منتشر شده، اعلام شده بود عوامل سریال «نفس» برای ضبط صحنه های تروکاژی در خارج از کشور، به ارمنستان سفر کرده اند.

 زنان بی حجاب در سریال نفس

 

طی این سفر، تصاویری با حضور تعدادی از بازیگران ارمنی ساکن در کشور ارمنستان، با قرار گرفتن مقابل پرده ضبط شد تا بعدا از طریق جلوه های ویژه در پس زمینه تصاویری که در داخل کشور ضبط شده بودند، قرار بگیرد.

به طور معمول، به تصویر کشیدن پوششی دور از واقعیت در سریالهایی که به فضای کشور پیش از انقلاب اسلامی مربوط می شوند، باعث انتقاد مخاطبان، ملموس نبودن فضا و غیرقابل باور بودن آثار این چنینی منجر شده است.

از این رو با تمهیدی که عوامل سریال «نفس» به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان اندیشیدند، بنا شد برای نزدیک شدن به واقعیت آن سالها، برخی تصاویر در خارج از کشور و با حضور بازیگران خارجی ضبط شود.

زنان بی حجاب در سریال نفس

عکس بازیگران بی حجاب در نفس

زنان بی حجاب در سریال نفس

«سریال نفس» در ایام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۱ از شبکه سه سیما روی آنتن می رود و روز بعد ساعت ۰۰:۳۰ بامداد، ۱۰ صبح و ۱۶ بعد از ظهر بازپخش می شود.

همچنین شبکه افق نیز پخش این سریال را با قدری تأخیر آغاز می کند و مخاطبان شنبه تا چهارشنبه ها، هر شب ساعت ۲۳:۳۰ و روز بعد ساعت های ۹:۳۰ و ۱۴:۳۰ شاهد پخش این اثر هستند.

عکس های بازیگران در سریال نفس

سریال های ماه رمضان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: