زنده زنده سوزاندن یک اسیر توسط تروریست ها + تصاویر

زنده زنده سوزاندن یک اسیر توسط تروریست ها

زنده زنده سوزاندن یک اسیر توسط تروریست های جبهه النصره جنایتی دیگر از تروریست های سوریه بود که توسط رسانه های منتسب به این گروهک منتشر شد آنها یک شهروند سوری به نام مسعود شهروند را که از مخالفان آنها بودند زنده زنده سوزاندند.

زنده زنده سوزاندن,آتش زدن,کباب کردن

رسانه های وابسته به تروریست های معارض دولت سوریه روز گذشته با منتشر کردن تصویری از جنایات جدید گروه های وابسته به جبهه النصره رونمایی کردند.

همچنین ببینید: : فیلم زنده سوزاندن مسلمانان در میانمار

طبق ادعای این افراد که خودشان عضو گروه تروریستی جیش الحر هستند، اعضای انصار الشام از گردان های تروریستی وابسته به جبهه النصره هانی مسعود شهروند ساکن جسر الشغور و از مخالفین جبهه النصره را بدون دلیل زندانی می کنند و همسرش نیز در زندان با او ملاقات می کند اما چند روز قبل به خانواده او اعلام می شود که او از زندان فرار کرده است و حالا کلاه سفیدها جسد هانی مسعود را در حالی پیدا کرده اند که گفته می شود پیش از مرگ زنده زنده سوزانده شده است.

زنده زنده سوزاندن,آتش زدن,کباب کردن

آتش زدن یک اسیر زندانی در تروریستها

اقدامی که بسیاری عقیده دارند کار خود تروریست های انصار الشام بوده است و آنها برای جلوگیری از بی آبرویی مدعی فرار او شده بودند

همچنین ببینید: داعش دو سرباز ترکیه را زنده زنده سوزاند (فیلم)

زنده زنده سوزاندن یک اسیر توسط تروریست ها و آتش زدن یک اسیر زندانی در تروریستها وعکس آتش زدن توسط داعش,زنده سوزی زندانیان توسط جبهه النصره

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: