زن ترسناک که سفیدی چشم ندارد + تصاویر

زن ترسناک که سفیدی چشم ندارد

زنی که چشمانش بدون سفیدی است و به چشمان شیطانی معروف است با استفاده از ظاهر ترسناکش باعث وحشت همه شده و از این عیب خود سوءاستفاده می کرده و از آن لذت می برده است.

زن وحشتناک که به اتهام گروگانگیری و سرقت بازداشت شد با داشتن چشمانی کاملا سیاه و ایجاد وحشت عمومی از ظاهر شیطانی اش ابراز خوشحالی و رضایت کرد.

زن ترسناک که سفیدی چشم ندارد

زن ترسناک که سفیدی چشم ندارد

عکس زن وحشتناک با چشم شیطانی

“مورگان جویسی وارن” ۲۴ ساله زنی است که به دلیل داشتن چشمانی کاملا سیاه و پوشیده شدن سفیدی چشمانش با سیاهی تصاویر وحشتناکش با سرعتی طوفانی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر و بازدید شد.

این زن با موهایی بلوند ، گردن و پیشانی نقش زده شده با تاتوهای رنگی که در توصیف آنقدرها هم عجیب نیست با داشتن چشمانی کاملا سیاه موجب وحشت می شده و به جرم و جنایت می پرداخته است.

زن ترسناک که سفیدی چشم ندارد

جنایاتی که به دلیل چهره عجیب و غریب او رنگ دیگری به خود می گرفت. به گزارش خبرگزاری های امریکا دلیل سیاه شدن سفیدی چشمان این زن یک اشتباه در تاتوی قرنیه چشم بوده است که رنگ استفاده شده برای تاتو را وارد بخش سفیدی چشمان او کرده است.

“وارن” توسط نیروهای پلیس شمال کالیفرنیا در خانه اش دستگیر شد و سلاح های سرقت شده توسط این زن شیطان صفت از محل زندگی اش کشف شد.

زن وحشتناک

زنی با چشمان شیطانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: